Macbook Mavericks Yükleme

Eğer yanlış anlamadıysam sen gerçek bir Macbook'a kurulum yapmaya çalışıyorsun. O zaman bunlarla hiç zaman kaybetme. Sen buradaki sürümü indirip USB belleğe yazıp kuracaksın:

https://www.technopat.net/forum/mac-os-x/36415-mac-os-x-mavericks-10-9-yukleme-dvd-si.html

Bu arada bu kadar hata alman bana Macbook'unun sabit diskinin bozuk olabileceğini düşündürüyor.

Sagolun Recep bey , banada oyle geliyor artik son kez sizin gonderdiginiz imaji denicem olmassa birakicam.

- - - Güncellendi - - -

Cok ilginc bi sekilde mac'i kurdum. Harddisk sanirim bozuk ama ben buluntuleden en sonda 30 gb kalacak sekilde formatlayip geri kalanin sildim. Yani yokmus gibi. Yani 250 gb lik hdd'nin 30 GB'sini kullaniyorum. Şu an bi sikinti yok guncelleme yapiyo. Bu konu hakkinda yorumunuzu merak ediyorum. Harddiski tek parca olarak kullandigimda veya 2 esit parca olarak buluntuleyip kurmaya kalkinca yine ayni sekilde.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı