MacBook Pro 2009 "OS X bilgisayarınıza yüklenemedi" sorunu

Ne durumdasınız? 40 dakika olmuş son mesajınızdan beri.

Şimdi indi dmg dosyası flasha atıp size hemen bilgi veriyorum işlemi yapıp
Ne durumdasınız? 40 dakika olmuş son mesajınızdan beri.
olmadı hocam windowstan usbye atmaya çalışırken yükledi dedi önerdiginiz etcher programı ama usbye gelince biçimlendirme veriyor direkt macbooka taktım usbyi videodakini yaptım usbyi görmedi bu sefer
hocam usbm 32 gbydi 6 gb yapmış ?

Son düzenleme:
Hocam bu flashlama işleminden sonra Windows diski biçimlendirin diyecek tabii ki, çünkü tanımadığı dosya sistemi var içinde. Biçimlendir demeden takacaksınız Macbook'a. Şimdi flashlamayı bir daha yapın ve bittiği an çıkartın bilgisayardan. Windows'un işlem yapmasına izin vermeyin.​

Hocam bu flashlama işleminden sonra Windows diski biçimlendirin diyecek tabii ki, çünkü tanımadığı dosya sistemi var içinde. Biçimlendir demeden takacaksınız Macbook'a.
Şimdi flashlamayı bir daha yapın ve bittiği an çıkartın bilgisayardan. Windows'un işlem yapmasına izin vermeyin.

Şimdi tekrar yüklüyorum ardından hemen dönüyorum size hocam flashbelek 6gb gözükmesinde ki sebep ne 32 gb ama

6 GB gözükmesindeki sebep sadece 6 GB'ına sistemsel dosya yazılmış olması. İşimiz bittiğinde eski haline döndüreceğiz, merak etmeyin.​

tamamdır tamamlanınca hemen çekiyorum flashı ardından takıp videodakini yapıyorum
6 GB gözükmesindeki sebep sadece 6 GB'ına sistemsel dosya yazılmış olması. İşimiz bittiğinde eski haline döndüreceğiz, merak etmeyin.​

macbook usbyi görmüyor hocam portlar sağlam

Geri
Yukarı