MacBook Pro 2014 ile Premiere Pro kullanılır mı?

Merhaba arkadaşlar,

Hafta sonları sık sık doğada kamp yapıyorum, bazen çadır bazen de karavanımla. Bunları artık kayıt altına almayı düşünüyorum aynı zamanda Youtube’de paylaşıp insanlara doğayı aşılamak, farkındalık yaratmak, oranın güzelliklerini göstermek ve en önemli daha duyarlı hale getirmek için elimden geleni yapmak istiyorum. Belki güzel ülkemizi daha temiz tutarız. Elimdeki Macbook özellikler ekte bulunmakta bununla Premiere Pro'yu rahatça kullanabilir miyim?

Daha önce yüklediğimde, düzenlerken kasmalar yaşamıştım, oynat dediğimde görüntü donarak ilerliyordu, bu Mac’in yetersiz olduğundan mı kaynaklanıyor yoksa başka bir durumdan mı bilemedim.

Oldukça yeniyim, henüz Premiere Pro kullanmayı da pek bilmiyorum, kendimi bu alanda, kendime yetecek kadar geliştirmeyi düşünüyorum.

Eğer PC yetersiz ise bana ne almam konusunda yardımcı olabilir misiniz? Önceliğim dizüstü ancak daha düşük fiyatlara daha performanslı masaüstü olursa değerlendirmek isterim.
Bütçe: 6.500 TL.

6F116508-AF08-4CA4-A868-C0F6089B0575.jpeg

Premiere Pro yerine HitFilm Express kullanın. Ücretsiz. Ayrıca MacOS lazımsa, Hackintosh yapıp kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı