MacBook Pro 2020 nereden alınır?

fthkynr

Kilopat
Daha fazla  
MacBook Pro 2020 13-inch almak istiyorum. Kredi alışverişi ile şansımı deneyeceğim. Hangi siteden hangisi alınmalı?

Apple'ın kendi sitesinden alabilirsiniz 13 inç MacBook Pro satın alın.

Donanım olarak da, bütçe belirtmediğiniz için mantıken bütçenizin yettiği en üst donanımlı modeli almanız mantıklı olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada'dan alacağım fakat çok model çıkıyor hepsi aynı gibi geliyor kafa karıştı 2020 model ve Apple'ın kendi sitesindeki gibi olacağına emin olamıyorum.
Mesela bu linkte 2 tane var aynı özellikler fakat fiyat değişik.

.

MacBook Pro 2020 13-inch almak istiyorum. Kredi alışverişi ile şansımı deneyeceğim. Hangi siteden hangisi alınmalı?
Pozitif Teknoloji'ye stok gelirse çok daha ucuza alabilirsiniz öğrenci indirimi ile.

Ben kapalı kutu olduğundan ve ona hükmedemediğimiz için böyle yazıyorum. Yoksa Unix tabanlı bir şey. Herhangi bir Linux OS daha iyi ondan.

Ben kapalı kutu olduğundan ve ona hükmedemediğimiz için böyle yazıyorum. Yoksa Unix tabanlı bir şey. Herhangi bir Linux OS daha iyi ondan.
Hükmedebilirsiniz. Linux kurabilirsiniz. Windows da kurabilirsiniz.

Hükmedebilirsiniz. Linux kurabilirsiniz. Windows da kurabilirsiniz.

İnsanlar da kurar ve paraları cebinde kalır. İsteyen istediğini alsın. Nede olsa öyle bir reklam yaptılar ki sanki yüz tanıma sistemini Apple bulmuş XD.

Yeni konular

Geri
Yukarı