MacBook Pro kasıyor

AsilTÜRK

Decipat
Merhaba, 3-4 aydır hiçbir sorun yaşamadığım cihazda tarayıcıyı aşağı ve yukarı alırken aşırı kasma varmış gibi gözüküyor. Bunun sebebi nedir?
Videoda ilk kısımda aşırı belli oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sorun son zamanlarda Mac kullanıcıları arasında bayağı popüler çözümünü tam bilemiyorum ama donanım hızlandırma sorunu gibi duruyor. Tarayıcınızın ayarlar kısmından donanım hızlandırma gibi isimli bir seçenek varsa kapatıp deneyin.

Bu sorun son zamanlarda Mac kullanıcıları arasında bayağı popüler çözümünü tam bilemiyorum ama donanım hızlandırma sorunu gibi duruyor. Tarayıcınızın ayarlar kısmından donanım hızlandırma gibi isimli bir seçenek varsa kapatıp deneyin.
Böyle bir seçenek yok. rahatsız olduğun bir şey değil ama yine de çözümü varsa düzeltmek isterim..

Böyle bir seçenek yok. Rahatsız olduğun bir şey değil ama yine de çözümü varsa düzeltmek isterim.

Net bir çözümü yok maalesef. Chrome için donanım hızlandırma kapatılırsa çözüm olabilir belki. Onun dışında Reddit'te ve bazı forumlarda bu sorunun pencereleri yeniden boyutlandırılırken sürekli yaşandığını okumuştum. Apple tarafında bununla ilgili bir çözüm göremedim.

Net bir çözümü yok maalesef. Chrome için donanım hızlandırma kapatılırsa çözüm olabilir belki. Onun dışında Reddit'te ve bazı forumlarda bu sorunun pencereleri yeniden boyutlandırılırken sürekli yaşandığını okumuştum. Apple tarafında bununla ilgili bir çözüm göremedim.
Hocam videodaki tarayıcı Chrome değil, Yandex.
Hepsinde var yani. Az bi işim var halledeyim dediklerlnizi yapacağım.

Tarayıcılarda ne yazık ki böyle bende de oluyordu fakat çözmenin çaresi yok. Muhtemelen siz bunu launchpad de diğer sekmesine basınca da gerekli akıcılığı bulamayacaksınız. Ben eski ve yeni çoğu Intel işlemcili macbook air ve proları kullanmış birisi olarak şunu söyleyebilirim ki harici ekran kartını manuel olarak aktive ederseniz ayarda öyle akıcı olabiliyor. O da ne yazık ki pilinizi aşırı hızlı bitirecektir :(

Geri
Yukarı