MacBook Pro LoL açılmıyor

alidagoglu

Decapat
Selamlar,
Bir süredir MacBook Pro kullanıyorum ve LoL oynuyorum sorun olmuyor fakat bir sorunum var.
Ayda bir LoL açılmıyor ben de oyunu silip yüklüyorum düzeliyor ama bu durumdan çok sıkıldım.
Sorun şöyle mesela bir gün oynuyorum sonra kapatıyorum ertesi gün LoL'ü açmaya çalıştığımda mouse imleci dönüyor yukarıda Riot işareti çıkıyor 1-2 saniye durup simge gidiyor ve oyun açılmıyor. Riot desteğe bilet gönderdim fakat çok ilgilenmediler. Aranıza yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence oyunu Bootcamp ile Windows 10 kurup oynayın. Mac tarafında bende de bayağı sorun çıkarıyor oyun. Fare hassasiyeti, ses gelmeme sorunları...
M1 kullanıcısı iseniz bir fikrim yok.

Sorununun çözülmediğini seçip ticket at. Ayrıca kendin bir hextech repair yap.

Ticket atmıştım daha önce fakat çok ilgilenmediler silip yükleyince düzeliyor ama sıkıldım artık sil yükle yapmaktan. Hextech repair yaptım düzelmedi.
Bence oyunu Bootcamp ile Windows 10 kurup oynayın. Mac tarafında bende de bayağı sorun çıkarıyor oyun. Fare hassasiyeti, ses gelmeme sorunları...
M1 kullanıcısı iseniz bir fikrim yok.

M1 kullanıcısıyım.

Nasıl yapacağım onu.

Selamlar,
Bir süredir MacBook Pro kullanıyorum ve LoL oynuyorum sorun olmuyor fakat bir sorunum var.
Ayda bir LoL açılmıyor ben de oyunu silip yüklüyorum düzeliyor ama bu durumdan çok sıkıldım.
Sorun şöyle mesela bir gün oynuyorum sonra kapatıyorum ertesi gün LoL'ü açmaya çalıştığımda mouse imleci dönüyor yukarıda Riot işareti çıkıyor 1-2 saniye durup simge gidiyor ve oyun açılmıyor. Riot desteğe bilet gönderdim fakat çok ilgilenmediler. Aranıza yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Tamamen aynısı bende de oluyor çözebildiniz mi aynısı çünkü bende de oluyor ne yapmalıyım çözebildiniz mi?

Ticket atmıştım daha önce fakat çok ilgilenmediler silip yükleyince düzeliyor ama sıkıldım artık sil yükle yapmaktan. Hextech repair yaptım düzelmedi.

M1 kullanıcısıyım.

Etkinlik monitöründeki simgeden çalıştırırsanız çalışmaz, oyunu her zaman Finder'dan calıstırdıgınıza emin olun. Ben de yasıyordum aynı problemi.

Etkinlik monitöründeki simgeden çalıştırırsanız çalışmaz, oyunu her zaman Finder'dan calıstırdıgınıza emin olun. Ben de yasıyordum aynı problemi.

Finder üzerinden çalıştırıyorum zaten ama olmaya devam ediyor. Kendimce bir çözüm buldum şu anlık sorun Riot clientteymiş ben de oyunu silmek yerine her seferinde Client'i silip tekrar kurulum yapıyorum Client'i indirmek çok vakti almıyor maksimum 5 dakika.

Selamlar,

Finder sayfasına git yani dockdan ondan sonracığıma Riot Client yaz orada zaten görürsün onu sil sonra LoL'ün sitesine git bir daha indir kurmaya başla (oyunu silme sadece Riot Client'i sil) ondan sonra kurma yerinde küçük bir pencere açılıyor orada devam et de 2 GB indirip Riot Client'e atıyor orada zaten oyun inik olduğu için otomatik açacaktır bende 3 ayda bir oluyor aynı dediğin olay :) yardımcı olduysam ne mutlu bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı