MacBook Pro M.2 monitöre nasıl bağlanır?

Mustafren

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba,
Yakın zamanda MacBook Pro M.2 13" modelini satını aldım ve Windows bilgisayarımı satmayı düşünüyorum. Evimde Samsung Odyssey G5 32" bir monitörüm var. Hangi dock veya kabloyla 2K 144HZ-120Hz alabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Paugge bakabilirsiniz. Ben Odyssey’de HDMI to HDMI kablo kullaniyorum. Dock’a gerek var mi? Direkt HDMI girisinden baglayin.

HDMI olan bir dock ile kullanabilirsin 144 Hz kadar desteklemesi lazım HDMI.
Araştırdığımda insanlar çoğu dock ile 144Hz alamamışlar.
Paugge bakabilirsiniz. Ben Odyssey’de HDMI to HDMI kablo kullaniyorum. Dock’a gerek var mi? Direkt HDMI girisinden baglayin.
Cihazda sadece Type-C girişi var. Eğer M2 işlemci destekliyorsa direkt Type-Cden HDMIa kablo alacağım. Destekleyip desteklemediğini bilmiyorum maalesef.

Selamlar,

Asus TUF VG249Q tavsiye ederim.
Oldukça kaliteli bir ürün ve kendiliğinden pivot olması çok iyi.
Monitörümü değiştirmek istemiyorum aslında. Monitörden fazlasıyla memnunum sadece Macbookta 2k 144hz destekleyen bir kablo veya dock arıyorum.

Link atmak yasak mı bilmiyorum forumda ama bu ürün nasıldır?

Monitörümü değiştirmek istemiyorum aslında. Monitörden fazlasıyla memnunum sadece MacBook'ta 2K 144Hz destekleyen bir kablo veya dock arıyorum.

Link atmak yasak mı bilmiyorum forumda ama bu ürün nasıldır?

Kanka bu dock olayı çok sıkıntılı ya bazı bilgisayarlarda çalışmıyor falan az uğraştırmadı Apple orijinal dock station yok mu?

Merhaba,

Monitörü bağlamak için Thunderbolt dönüştürücü veya direkt Thunderbolt'lara bakabilirsin.
Umarım doğru anlamışımdır.

Sen yanlış anlamışsın olayı kanka :D
Farkında değilim o sırada bir çok tavsiyede bulunuyordum öyle algılamışım üzgünüm :D.

Geri
Yukarı