Çözüldü MacBook Pro M1'i 2 Monitör ile kullanmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hulk020

Decapat
Daha fazla  
MacBook Pro M1 13" laptopum var. Mcdodo hub kullanıyorum HDMI ve VGA girişi var. 2 monitörüde bağladıgımda 2'si de aynı ekran oluyor, ayrı ayrı kullanamıyorum. Windows'taki uzat gibi olmuyor. Ayarlardan ekranlara geldigimde HDMI+VGA yazıp tek ekran gözüküyor. Yani kısaca sorunum M1'de 2 monitör kullanabilmek.

Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba?

Hub'un modeli:

Çözüm
M1 çipli bir MacBook'a en fazla 1 ekran bağlayabiliyorsunuz.

1694251498296.png
MacBook Pro M1 13" laptopum var. Mcdodo hub kullanıyorum HDMI ve VGA girişi var. 2 monitörüde bağladıgımda 2'si de aynı ekran oluyor, ayrı ayrı kullanamıyorum. Windows'taki uzat gibi olmuyor. Ayarlardan ekranlara geldigimde HDMI+VGA yazıp tek ekran gözüküyor. Yani kısaca sorunum M1'de 2 monitör kullanabilmek.

Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba?

Hub'un modeli:

HDMI ve VGA girislerini ayni cikistan bagliyorsun da ondan mantiken farkli goruntu alamazsin zaten. Ayrica M1 MB modellerinde cift monitor kullanamazsiniz.

Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim..

Peki farklı Hub'lar ile bu durumu çözmem mümkün mü? Bazı yabancı youtuber'lar 2-3 monitör bağlıyor. Ama o Hub'ların 5k 6k'dan başlıyor fiyatları. Denemeden alamam yani, iyi bir rakam çünkü..
Buna benzer Hub'lara sahip olan biri var acaba?

Ya da şu firmaya gidip deneyebilir ya da bilgi alabilirsiniz dediğiniz bir firma var mı?

Denizli'de oturuyorum, İzmir'e de geçebilirim eğer tavsiye gelirse

Yeni konular

Geri
Yukarı