MacBook Pro M3 nasıldır?

Duman0912

Centipat
Selam iyi aksamlar.

Su an ASUS ROG G16 laptopa sahibim tasinirlilik ve bana fazla geldigi icin M.2 14 inc.

MacBook Pro'ya gecmeyi dusunuyorum.
Yazilim ile ilgileniyorum avantaj dezavantaj olarak ne getirir ne goturur acaba?

M3 versiyon beklemeye deger mi açıkçası IP 14 ve IP 15 de oldugu gibi M.2 uzerine minamal degisiklikler ile mi gelir acaba?

M3'de özellikle grafik işleme konusunda çok büyük değişiklikler ve geliştirmeler yapacaklarını düşünüyorum. Büyük ihtimalle M3 diğerlerinden daha büyük bir yapıya sahip olacak. Hatta bir anda dönüp arm değil de amd geliştiriyoruz bile diyebilir apple. Apple'a pek belli olmaz ama grafik açısından çok gelişeceği kesin.

Hatta bir anda dönüp ARM değil de AMD geliştiriyoruz bile diyebilir Apple.

Bu ne demek?

M3, 3 nanometre ile gelecek. Telefonda olduğu gibi güç konusunda çok kısıtlamaları yok. Güçlü olacaktır. Yazılım konusunda M2 üzmez ancak M3 beklenir.

Sadece yazılımda dezavantajı yok. Yanına bir de Parallels alıyorsun taşınabilir Workstation sahibi oluyorsun. M2 Pro var bende. Apple’ın en verimli çipleri Pro’lar oluyor.

Bu ne demek?

M3, 3 nanometre ile gelecek. Telefonda olduğu gibi güç konusunda çok kısıtlamaları yok. Güçlü olacaktır. Yazılım konusunda M.2 üzmez ancak M3 beklenir.

Sadece yazılımda dezavantajı yok. Yanına bir de parallels alıyorsun taşınabilir workstation sahibi oluyorsun. M.2 Pro var bende. Apple'ın en verimli çipleri Pro'lar oluyor.

Sizce M.2 Pro 14 inç mi 14 inç düz M3 çipli MacBook mu alınmalı? Ben M3 Pro sanmıştım 14 inç olanı ama öyle değilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı