Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Software & Web Master
Merhaba sevgili sosyal okur ve yazarları.

Şu an elimde Asus G502vs bulunmakta 4 ay önce satın aldım. Apple Macbook Pro 2015 retina 512 SSD 16GB RAM i7 işlemci olan model ile takas edeyim mi?

Macbook servisten yeni gelmiş ve sıfır değiştirilmiş. Ağustos ayında belgeleri mevcut. Yazılım mühendisiyim ve hayatım kod yazmak ile geçiyor. Bu sebep ile taşınabilirlik ve işletim sisteminin kolaylığı açısından düşünmüyor değilim. Fakat oyun performansında şu anki cihazım da GTX 1070 varken bırakmak da içimi titretiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Isletim sistemi icin 1070'ten vazgeçme benzer deneyim yaşamak için Dual Boot ile Fedora x64 veya Ubuntu 17.10 x64, uğraşırım diyosan Hackintosh kur.
Sevdiğin bir oyunda 30 dakika vakit geçirerek kazanacağın motivasyonla daha büyük projeler yapabilirsin.

Isletim sistemi icin 1070'ten vazgeçme benzer deneyim yaşamak için Dual Boot ile Fedora x64 veya Ubuntu 17.10 x64, uğraşırım diyosan Hackintosh kur.
Sevdiğin bir oyunda 30 dakika vakit geçirerek kazanacağın motivasyonla daha büyük projeler yapabilirsin.

Aynen katılıyorum teşekkür ederim

MacBook Pro al. Aldıktan sonra elindeki grafik kartı yetersiz kalırsa eGPU ile istediğin kartı rahatça bağlayabilirsin. Zaten resmi olarak Apple onayladı. Yabancı YouTube kanallarına gir bak, adamlar Mac'e Steam indirip birçok oyunu rahatça oynuyorlar eGPU ile. Yine de karar senin. Eğer depolama yetersiz kalır derse de yükseltme yaparsın ya da alırsın kendine.

Ben yerinde olsam Mac'i tercih ederdim. Windows'u sevmiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı