MacBook Pro'da kod yazmak için %60 klavye önerisi

Bütçe
800 - 1200

İrfan Duman

Hectopat
MacBook Pro kullanıyorum ve kod yazıyorum. Klavyeyi kod yazarken kullanacağım ve masaüstü bilgisayarımda Razer Ornata Chroma kullandım. Ornata Chroma yarı mekanik diye geçtiği için hiç mekanik klavye deneyimlemedim.
Araştırdım ve hem basış hissi verecek hem etrafı rahatsız etmeyecek ama sessiz de olmayacak Switch olan kahverengiyi seçtim. (bu konuda da fikrinizi belirtirseniz sevinirim)
Arkadaşlarımın da kodlarını sıkça düzelttiğim için beraber kod yazdığımız durumlarda klavyeler arası geçişte farklı yerlerde tuşların olması 2 dakikada düzelteceğim kodu 10 dakikada düzeltmeme neden oluyor çünkü yazım hatası çok oluyor. Seçtiğiniz klavyenin Windows desteğinin de olmasına dikkat ederseniz çok sevinirim.

Kısacası sizden 800 - 1200TL arası fiyatı olan, Bluetooth bağlantı yapabilen, Windows ve MacOS'da çalışabilecek, brown Switch %60 bir klavye önerisi istiyorum.
Lütfen öneriyi yaparken stok durumlarını kontrol etmenizi ve yurt dışından olacaksa en fazla 2 - 2.5 hafta kargo süresi olan ürünleri tercih etmenizi rica edeceğim.

Arkadaşlar son ricam da şu olacak; Rampage kb-rx63 b-atom neden önerilmiyor, sizce bu klavyeyi seçmem hata mı olur?

Son düzenleme:

Bütçeyi biraz fazla aşıyor ama bunu alabilirsiniz 300₺ daha verebilirim derseniz.

Bütçeyi biraz fazla aşıyor ama bunu alabilirsiniz 300₺ daha verebilirim derseniz.
Logitech MK240 hem taşınabilir hem çok güzel bir klavye. Kodlamalarımda kullanıyorum çok güzel bir basış hissiyatı ve sesi var. Tavsiye ederim
Çok teşekkür ederim fikirleriniz için. Başka alternatifleri de değerlendirmek isterim o yüzden biraz daha öneri bekleyeceğim :)

Rampage'in neden önerilmediğini forumda biraz gezerseniz görebilirsiniz.

Geri
Yukarı