Satılık Macbook Takaslı R9 380 Skylake Oyun Bilgisayarı

harryhur

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Görsel İletişim Tasarımı Ticaret Üniv.
Sapphire R9 380 4GB DDR5 256Bit NITRO DUAL-X OC
Intel Skylake i5 6400
16 GB HyperX DDR4 2133 MHz Kingston RAM
GIGABYTE B150M-D3H DDR4
Kingston HyperX Fury 120 GB SSd
500GB 7200RPM Western Digitals HDD
DVD Writer
Cooler Master RS-600
CoolerMaster Kasa
Samsung S24D300 24" 1ms Monitör

Kasanın ön usb portlarını kuzenim oyuncak askeri ile mahvetmiş :) Maalesef söktum tek sorun bu.
5 Aylık sistem HDD, Kasa ve Disk Okuyucu eski bilgisayarımdan kalma sadece. Kalanlarının hepsinin garantisi var hala. Bölümüm gereği üzülerek laptop kullanmak zorundayım bilgisayarı yeni topladım hevesim kursağımda kaldı resmen.
İstediğim mac premiere pro final cut photoshop illustrator after effectsi aktif olarak çalıştırabilmeli ve en önemlisi maksimum şarj süresi yüksek olmalı.
Fiyatta anlaşılır ise nakit satış da yapabilirim.
İstenirse ekipman dahil fiyat da verbilirim.
Bunları yapabilen windows bir laptop da olabilir ancak şarjı uzun gitmeli 4 saat üzeri.
1zfiwlh.jpg

25ur8f6.jpg

2mq1281.jpg

14udpix.jpg

iepn2x.jpg

Son düzenleme:
@delfortx Yalnızca kasa mı düşünüyorsunuz yoksa monitör veya ekipmanları da istiyor musunuz?

Son düzenleme:
Merhaba.
Satış konusuna bu yorumu yapmak doğru mu bilmiyorum. Ancak internet bağlantınız iyi ise, kasaya Hackintosh kurabilirsiniz. Eski bir laptop da varsa remote yolu ile bağlanıp Mac'i aktif olarak kullanabilirsiniz. Şahsen ben öyle yapmaktayım. Birçok arkadaşım laptop alırken ben masaüstü topladım. Okula kötü bir laptop götürüp RDP ile bağlanıyorum. Şimdiye kadar bir sorun oluşmadı.

@H. Hüseyin Hackintosh kurulumunu düşünmedim değil, sanal bilgisayara el capitan kurulumu da yaptım keza ancak r9 380 ile uyumluluk sıkıntısı çektiğini okudum hackintoshun. Evdeki bağlantım 50bmit ancak okulda günlük 5gb limiti var herkesin yeterli olur mu bilemedim. Ayriyetten RDP ile oluşacak gecikme beni premiere ya da photoshop gibi programlar kullanırken rahatsız etmez mi?
Emin olun hiç istemiyorum bende şu bilgisayarı bırakıp gidip oyun oynayamayacağım bir bilgisayara o kadar para vermek.

50Mbps internet varsa eğer ülke içi ping değerleriniz de iyidir. Ben de Uydunet kullanıyorum ve 25-2Mbps internetim var. Gecikme hiç yok bende. Tabiki monitör ile kullanım gibi olmuyor. Ancak oyun açılmadığı sürece akıcı şekilde kullanılabiliyor. RDP diğer teamviewer tarzı uygulamalara göre çok daha stabil ve seri çalışıyor.
Ek olarak, R9 380 ile kullanımda, açılışta dahili port ile açıp, açıldıktan sonra R9 380'e geçilmesi gerekiyor sanırım. İnternette birçok yerde böyle yazıyor.
Radeon Compatibility Guide - ATI/AMD Graphics Cards
Bende de R9 285 mevcut. Aynı kart sayılır. Ben de kurmayı düşünüyorum. Aynı sorunlarla boğuşacağım sanırım :D

@H. Hüseyin İrtibatta kalalım o zaman, kurulumu denedikten sonra bana detayları mesaj atarsanız sevinirim. Açıkçası ben uğraşmayı pek göze alamadım :D

Benim de tek takıldığım yer boot kısmı. Yoksa boşta bir HDD duruyor HackOS için :D
Kurulum denediğimde geri dönüş sağlarım tabiki :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı