Çözüldü MacBook'a 64 Bit Windows 10 kurulumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ayhan TAN

Femtopat
Daha fazla  
MacBook bilgisayarın özellikleri: 32 Bit işletim sistemi X64 tabanlı işlemci

Windows 10 32 Bit DVD'den yükledim
32 Bit veya 64 Bit Windows 10 boot yaptım.
Açılışta alt tuşu ile USB gösteriyorum USB'yi görüyor. Seçtiğimde ekran donuyor.
Bu bilgisayara 64 Bit Windows 10 nasıl yüklerim?
Başka bilgisayarda SSD hard diske Windows 10 64 Bit yükleyip bu bilgisayara taksam olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yenisini alabilsek uğraşmayız eskiyle.
Uslubunuza dikkat edin olmuyorsa olmuyordur.
Medaratörlerden ricam üyeliğimi siler misiniz?

Sevgili dostum senin için internette araştırdım bulabildiğim kaynak altta umarım yardımcı olur;

Yetkilinin yazmış olduğu yorum bu da;

Tüm harici depolama biriminin bağlantısını kesin. Mac'iniz Windows'u yüklemek için harici depolama gerektirmez. Harici depolama, yükleme işlemine müdahale ediyor.
Perakende ISO'yu Microsoft'un indirilen Windows 10 disk görüntüsünden (ISO dosyası) indirin ve indirilenler dışındaki herhangi bir klasörde bırakın. Monte edilmemelidir. DVD'den ISO'ya dönüştürmeniz doğru olabilir, ancak kaynak DVD'de birden fazla Windows 10 varyantı varsa, bir sorunla karşılaşırsınız.
Smc ve NVRAM'i sıfırlayın.
Bca'yı kullanarak eski bölümü kaldırın ve Bca'yı yeniden çalıştırın ve istemleri izleyin ve Windows'u yüklemeyi deneyin.

@Recep Baltaş hocam karşıdaki kişiye bu şekilde konuşarak rencide edici/kırıcı olabilirsiniz, ne olursa olsun bu kesinlikle iyi bir iletişim kurma şekli değil. Bknz: "okumaktan aciz olduğunuzdan yapamıyorsunuz." daha kibar ve nazik bir dille ifade etmeye/çözüm yolu bulmaya özen gösterirseniz sevinirim saygılarım ve sevgilerimle.
Lütfen üslubunuzu takınır mısınız? Ne demek aciz?

Kişi kendi gibi bilirmiş karşısındakini, sizi terbiyeye davet ediyorum.

Ekran resmi alıyorum, gerekli yerlere müracaat edeceğim.

Üyeliğimi siler misiniz?

Son düzenleme:
Yenisini alabilsek uğraşmayız eskiyle.
Uslubunuza dikkat edin olmuyorsa olmuyordur.
Medaratörlerden ricam üyeliğimi siler misiniz?

Sevgili dostum senin için internette araştırdım bulabildiğim kaynak altta umarım yardımcı olur;

Tüm harici depolama biriminin bağlantısını kesin. Mac'iniz Windows'u yüklemek için harici depolama gerektirmez. Harici depolama, yükleme işlemine müdahale ediyor.
Perakende ISO'yu Microsoft'un indirilen Windows 10 disk görüntüsünden (ISO dosyası) indirin ve indirilenler dışındaki herhangi bir klasörde bırakın. Monte edilmemelidir. DVD'den ISO'ya dönüştürmeniz doğru olabilir, ancak kaynak DVD'de birden fazla Windows 10 varyantı varsa, bir sorunla karşılaşırsınız.
Bca'yı kullanarak eski bölümü kaldırın ve Bca'yı yeniden çalıştırın ve istemleri izleyin ve Windows'u yüklemeyi deneyin.

@Recep Baltaş hocam karşıdaki kişiye bu şekilde konuşarak rencide edici/kırıcı olabilirsiniz, ne olursa olsun bu kesinlikle iyi bir iletişim kurma şekli değil. Bknz: "okumaktan aciz olduğunuzdan yapamıyorsunuz." daha kibar ve nazik bir dille ifade etmeye/çözüm yolu bulmaya özen gösterirseniz sevinirim saygılarım ve sevgilerimle.

Çözüm

Çok teşekkür ederim çok sağ olun.

Oluyor beyefendi ama siz okumaktan aciz olduğunuzdan yapamıyorsunuz.

Yerli yabancı bütün kaynakları araştırdım o kadar çok şey okudumki nevrim döndü bir de bana okumaktan aciz olduğumu söylüyorsun bence sizde anlamaktan acizsiniz.

Hadi bakalım, macOS kurmadan Windows kurun bakalım, bekliyorum ben burada, kolay gelsin.

PortakalRaconu Çok teşekkür ederim yükledim. Sayın yönetici fotağrafları duvara asarsınız artık.
Bootcamp olmadan yüklendi ve SSD'li Windows 10 Ateş ediyor progecad çizim yapıyorum Müthiş oldu.

Dosya Ekleri

• IMG_20220516_204025.jpg
    IMG_20220516_204025.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 305
  • IMG_20220516_204013.jpg
    IMG_20220516_204013.jpg
    106,6 KB · Görüntüleme: 292
  • IMG_20220516_204002.jpg
    IMG_20220516_204002.jpg
    158,2 KB · Görüntüleme: 275
  • IMG_20220516_203945.jpg
    IMG_20220516_203945.jpg
    102,6 KB · Görüntüleme: 272
  • IMG_20220516_203922.jpg
    IMG_20220516_203922.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 271
  • IMG_20220516_203828.jpg
    IMG_20220516_203828.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 292
Portakalraconu çok teşekkür ederim yükledim sayın yöneticifotağrafları duvara asarsınız artık.
Bootcamp olmadan yüklendi ve SSD'li Windows 10 ateş ediyor progecad çizim yapıyorum müthiş oldu.
Bootcamp olmadan yüklendi ve SSD'li Windows 10 ateş ediyor progecad çizim yapıyorum müthiş oldu.

Senin adına sevindim dostum ☺️ Umarım faydalı olabilmişimdir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı