MACFit ortamı nasıldır?

707559

Picopat
Merhaba arkadaşlar, salonumdaki makineler iyice dökülmeye başladı bende yakında sakatlanacağım diye korkuyorum makine yüzünden. Üstüne bir de dumbellar yetersiz gelmeye başlacak yakında. Şimdi bende dedimki hem kalabalıktan kurtulmak hem de iyi makine için MACFit'e bakayım dedim.
Aklımdaki sorular:
1)her halta karışan toksik tiktokerlar var mı?
2)40Kg'den yüksek dumbell var mı?
3)makineler nasıl?
4)18 yaş altını alıyorlar mı?
5)Suriyeli çok oluyor mu?
6)Power lifting için alanları var mı?
Sizce gidilir mi tecrübesi olanlar yazılırsa sevinirim.
@Aras the Great hocam ne oldu çok mu Suriyeli var yoksa MACFit'te?😀

Son düzenleme:
Benim gittiğim MACFit'ten cevaplayayım.

Hem kalabalıktan kurtulmak.

Gittiğin saate göre bunu MACFit'te sağlayamazsın. Sabah erken gidersen iyidir. İş çıkış saatleri çok kötü.

Her halta karışan toksik tiktokerlar var mı?

Ben hiç görmedim. Değil tiktoker kameralı ya da tripodlu birini de görmedim. Kimse de bana "beraber yapabilir miyiz?" ya da "kaç setin kaldı?" dışında soru da sormadı.

40Kg'den yüksek dumbell var mı?

Benim gittiğimde maksimum 40 kg.

18 yaş altını alıyorlar mı?

Galiba sınır 14 yaştı.

Suriyeli çok oluyor mu?

Dikkatimi hiç çekmedi. Ama ben Ankara'da gidiyorum.

Power lifting için alanları var mı?

Çok kısıtlı.

Sizce gidilir mi?

Fiyata bağlı.

Dediğim gibi kendi gittiğim MACFit üzerinden cevapladım. Tabii ki her MACFit'in ekipman, kullanıcı vb durumları değişecektir.

Aylık 649TL bana en yakın MACFit.

Galiba sınır 14 yaştı.

İyi geçiyoruz.

Benim gittiğimde maksimum 40 kg.

Bu kötü oldu.
Hocam sizce mahalle salonundan geçilir mi? Çevremde 4 tane salon var 1'i merdiven altının altı 1'inin makineleri dökülüyor 1'inde maksimum 35'lik dumbell var 1'i Full Suriyeli. Fiyatlar ortalama 5000TL yıllık. Şimdi MACFit'e gitsem 2788TL daha fazla ödicem. Sizce değer mi?

Aylık 649TL bana en yakın MACFit.

İyi geçiyoruz.

Bu kötü oldu.
Hocam sizce mahalle salonundan geçilir mi? Çevremde 4 tane salon var 1'i merdiven altının altı 1'inin makineleri dökülüyor 1'inde maksimum 35'lik dumbell var 1'i Full Suriyeli. Fiyatlar ortalama 5000TL yıllık. Şimdi MACFit'e gitsem 2788TL daha fazla ödicem. Sizce değer mi?

Maddi imkanlarınızı bilemiyorum maalesef. En mantıklısı yukarıda da bir arkadaşımızın dediği gibi tek günlük girişle MACFit'i denemek gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı