MACFit nasıldır?

Shylex

Decapat
Daha fazla  
Selam, ben Kaan. Sizlere bir sorum olacak. Aşırı derecede yağlı ve kiloluyum. Omuz tipim geniş. Sizce vücut geliştirmek için MACFit nasıldır? Yağlarımı kasa çevirmem gerek. MACFit'te antrenör falan var mı, yoksa kendin kafana göre mi çalışıyorsun?

İyidir, antrenöründen program isteyebilirsin.

MACFit iyidir. En azından bizim buradakinden gayet memnunum ben. Antrenör konusuna gelirsek de kesinlikle çok pahalı. 5 - 6 ay öncesine kadar kick box için 10 ders'e 1000 TL ödüyordum Allah bilir şuan ne kadardır.

Öncelikle selam, yağları kasa çevirme diye bir tabir yoktur. Halk arasında yanlış biliniyor. Yağları eritip kas kütlesi kazanmak için uğraşırsınız. Yağ ve kas farklı yapıdadırlar. Hangi bölgedeki MACFit soruyorsunuz ona göre cevap verebiliriz. Bazı bölgeler fazlasıyla kalabalık olduğu için hocalar ilgilenemiyor.

Yağlar kasa çevrilmez, çevrilemez. Bu sadece bir şehir efsanesidir.

Güzel bir diyet programı hazırlarsınız, güzel bir ağırlık ve kardiyo antrenmanı yaparsınız, yağlarınızı yakıp daha sonradan kas inşa etmeye başlarsınız. Bu süreç böyle işler.

Ek olarak, kalabalık bir ortam sevmiyorsanız MacFit önermem. Ben mahalle salonundan, AVM salonuna geçiş yaptım ve gerçekten hiç sevemedim. Sürekli makineler dolu, sıra bekliyorsun vesaire bana göre gelmedi.

Geri
Yukarı