Macfit'e gidilir mi?

Cosecx

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, YKS'den sonra bir spor salonuna gitmeyi planlıyordum, Macfit hakkındaki düşünceleriniz neler?

Spor salonu arayışım aşağıdaki ihtiyaçlarımın istisnai durumlar haricinde aksamaması lazım.

1. spor yaparken aletlerin dolu olmaması.

2. serbest ağırlık ile çalışacağım makineler olması.

1. spor yaparken aletlerin dolu olmaması.
Eğer Macfit'e gidecekseniz bu ihtimali büyük oranda unutun. Macfit spor hakkında hiçbir tecrübesi olmayan kişilerin bile bildiği bir yer. Bu yüzden de çok üyesi var. Elbette her zaman dolu olmayacaktır, ancak her bayiinin belirli saatlerde yoğunluk seviyesi tavan yapar. Gideceğiniz Macfit şubesini internetten aratarak doluluk saatlerini, bu saatlerin size uygun olup olmadığını öğrenmek en mantıklısı olacaktır. Örneğin benim yakınımdaki Macfit'in çarşamba günü en yoğun saati 3 imiş. Size tavsiyem yazılmak istediğiniz Macfit'e belirli
saatlerde bir uğrayın, kalabalıklık seviyelerine göz atın.
resim_2021-06-29_155531.png

2. serbest ağırlık ile çalışacağım makineler olması
Bu soruya daha tecrübeli arkadaşlar cevap verirse daha iyi olur.

Eğer Macfit'e gidecekseniz bu ihtimali büyük oranda unutun. Macfit spor hakkında hiçbir tecrübesi olmayan kişilerin bile bildiği bir yer. Bu yüzden de çok üyesi var. Elbette her zaman dolu olmayacaktır, ancak her bayiinin belirli saatlerde yoğunluk seviyesi tavan yapar. Gideceğiniz Macfit şubesini internetten aratarak doluluk saatlerini, bu saatlerin size uygun olup olmadığını öğrenmek en mantıklısı olacaktır. Örneğin benim yakınımdaki Macfit'in çarşamba günü en yoğun saati 3 imiş. Size tavsiyem yazılmak istediğiniz Macfit'e belirli
saatlerde bir uğrayın, kalabalıklık seviyelerine göz atın.
Eki Görüntüle 1089085

Bu soruya daha tecrübeli arkadaşlar cevap verirse daha iyi olur.
1. Sabah erken kalkıp gidebilirim, sanırım yoğunluk biraz daha az oluyor.

Geri
Yukarı