Çözüldü Maçkolik Pro Android için nasıl satın alabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aspendos34

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da sorduğum gibi maçkolik Pro Android için nasıl satın alabilirim? iOS cihazımda maçkolik Pro seçeneğine tıkladığım direkt karşıma satın al kısmı çıkıyordu satın almıştım, Android için nasıl satın alabilirim? Maçkolik Pro seçeneğine basıyorum, aktifleştirilecek bir Pro üyeliğiniz bulunmamaktadır yazısıyla karşılaşıyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Çözüm
Aynı durumdan bende sıkıntı yaşıyorum maçkoliğe aylar önce durumu yazdım gelen cevap aşağıda ki gibi. Her güncellemede bir umut diyorum ama hala yok🤷🏻‍♂️

Merhaba,

PRO üyelik satın alımı ile ilgili teknik bir çalışma yapılmaktadır. Bir süre PRO üyelik satın alımı olmayacaktır.
İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Mackolik Destek Ekibi
Aynı durumdan bende sıkıntı yaşıyorum maçkoliğe aylar önce durumu yazdım gelen cevap aşağıda ki gibi. Her güncellemede bir umut diyorum ama hala yok🤷🏻‍♂️

Merhaba,

PRO üyelik satın alımı ile ilgili teknik bir çalışma yapılmaktadır. Bir süre PRO üyelik satın alımı olmayacaktır.
İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Mackolik Destek Ekibi

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı