Maçlarda sert oynamaya korkuyorum

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhaba arkadaşlar. Daha önce çok ağır sakatlık geçirdim 4 ay sahadan uzak kaldım ve maça çıktım ilk kez 4 gün önce ( Kıbrıs'ta açık futbol faaliyetleri ) fakat o korkuyu üstümden atamadım tekrar sert girmeye korkuyorum sakatlanacakmışım gibi veya karşımdaki adamdan çok sert bir çalım yiyecekmiş gibisine. Bu korkuyu nasıl atabilirim üstümden? Kadroya tekrar girmem lazım maç performansım iğrençti.

Aynısını bende yaşamıştım, ayak parmağım hem çıkmış hem kırılmıştı. Biri üstüme gelirken ayağımı geri çekerek kaçıyordum bi'nevi. Ama bir süre sonra geçmişti.

Korkuyu atlatmak için ayağını sert noktalara yavaş yavaş vurarak alıştırmayı dene.

Merhaba arkadaşlar. Daha önce çok ağır sakatlık geçirdim 4 ay sahadan uzak kaldım ve maça çıktım ilk kez 4 gün önce ( Kıbrıs'ta açık futbol faaliyetleri ) fakat o korkuyu üstümden atamadım tekrar sert girmeye korkuyorum sakatlanacakmışım gibi veya karşımdaki adamdan çok sert bir çalım yiyecekmiş gibisine. Bu korkuyu nasıl atabilirim üstümden? Kadroya tekrar girmem lazım maç performansım iğrençti.
Üstüne git bence. Kaçarak bir yere varamazsın. O korkunu bu şekilde yenebilirsin. Veya maçtayken o sakatlandığın anı aklından çıkar ve farklı şeyler düşün. Bu da yardımcı olabilir.

Geri
Yukarı