MacOS 10.14.5 İlk Boot Ekranında Bar Dolduktan Sonra Takılma

Ağır Mimar

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mimar - YouTuber
MSI GS73 8RF bilgisayarımda MacOS 10.14.5 sürümünü "config_intelmobile_config" dosyası ile Windows kurulu SSD üzerinde bölüntülediğim 40GB'lık alana başarılı kurulum yaptıktan sonra tekrar USB üzerinden boot ediyorum ve Clover ekranından Nvidia ekran kartımı Vesa yaptıktan sonra Mojave'yi çalıştırıyorum. Fakat, Apple logosu göründükten sonra bar hızlı bir şekilde dolmasına rağmen dolumu bittikten sonra takılıyor. Fare işaretçisi beliriyor ama o da hareket etmiyor. Yarım saat beklemeye aldım ve tekrar geldiğimde gri ekranın geldiğini, buna rağmen ülke seçiminin açılmadığını ve fare işaretçisinin hala hareket ettirilemediğini gördüm.

"-v" uyguladığım zaman Apple logosu görünmeden hemen önce aşağıdaki satırlar çıkıyor ve Apple logosu belirdiği zaman da tekrar fare işaretçisi hareket etmemek üzere boot barı da dolmaya başlamadan ekran kilitleniyor.

IMG_0553.jpg

Düşüncelerinizi bekliyorum.
Teşekkür Ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dahili grafik kartınıza uygun hazır config dosyasını deneyebilirsiniz: USB --> KEALEFI --> kealOS_Dosyalar --> laptop configleri --> buradan erişebilirsiniz ve USB --> KEALEFI --> EFI --> CLOVER --> buraya bırakın dosyayı.
Ayrıca intelpc olarak geçen config deneyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı