macOS AMD FX Mojave Kurulumudan Sonra Reset Sorunu

@atiriko
İmajımız FX desteği eklenerek güncellenmiştir.
&
"end random seed"

Ilginiz icin tesekkurler. Paylastiginiz iki imaji da denedim ikisi de calismadi. End RandomSeedde takildilar. End RandomSeed sorunu icin paylastiginiz cozumu de denedim ikisi icin de ancak degisen bir sey olmadi.
@atiriko
İmajımız FX desteği eklenerek güncellenmiştir.
&
"end random seed"

Mojave ve High Sierra icin yaklasik 20 farkli imaj denedim simdiye kadar sadece burdaki Mojave imajinin guncellenmemis haliyle kurulumu gerceklestirebildim o da dedigim gibi klavyeyi sectigim an kapaniyor. Tesekkurler

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Varsayılan bir config.plist yoktur.
  • İçerdiği config.plist yapılandırma dosyaları (Clover):
    config_amdfx_config --> AMD FX işlemciler (FX 8xxx gibi)
    config_amdzen_config --> AMD Zen işlemciler (Ryzen, Threadripper & Athlon 2xxGE gibi)
    config_intelmobile_config --> Intel dizüstü bilgisayarlar vb. mobil mimarili sistemler için
    config_intelpc_config --> Intel masaüstü bilgisayarlar için
  • Makineye uygun config dosyasını varsayılan yapmak için config.plist olarak kaydedin.
  • Kurulum öncesi ve sonrası için uygun config.plist dosyasını Clover ekranında options --> configs kısmından seçebilirsiniz.
Ayrıca osxaptiodrv değişimi işe yarayabilir:

Son düzenleme:
Merhabalar başka bir yöntem ile kurulumu tamamlamayı başardım. Ancak kurulumdan sonra ilk açılışta resimdeki kernel panici alıyorum. Sebebi ne olabilir?
391652

Peki grafiği bypass edip açabilecek miyiz bir bakalım şu şekilde:
Clover ekranında options --> graphics --> FAKEID kısmına 0x12345678 girelim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı