OpenCore macOS Big Sur/Monterey/Ventura'da Nvidia Web Sürücüsü çalıştırma (Maxwell/Pascal/Fermi/Tesla)

selamlar. 9400gt 1 gb kart var destekler mi? iyi forumlar.

selamlar. 9400gt 1 gb kart var destekler mi? iyi forumlar.
Hocam o kart tesla mimarisine ait pascal değil. Bir ihtimal el capitan veya sierra deneyebilirsiniz. Bu şekilde araştırın.

Tabi bu iş sadece ekran kartı ile de bitmiyor. İşlemci de önemli.

Güncelleme tamamdır. İnstall paket indirip direkt Flash'a yükledim. Sıfırdan tekrar kurdum:

Son düzenleme:
Performans nasıl. Geekbench skoru paylaşabilir misiniz?

Hocam bu sadece desteklenmeyen sistemde, özelikle Nvidia için bir macOS Monterey deneyimi. En fazla macOS High Sierra destekleyen bir sistemden performans beklemek haksızlık olur.

Selamlar 9400GT 1 GB kart var destekler mi? İyi forumlar.
OCLP ile belki Big Sur veya Monterey'de çalışabilir ama bu rehberdeki işlemler 9400GT için değil. Direkt macOS'i kurup OCLP ile yamayı yapmayı deneyebilirsiniz. Başka bir yama olarak da chris1111'in Legacy Video Patch'i var, o da sadece Catalina için. Yama yapmazsanız da maksimum High Sierra kurabilirsiniz.

Hocam bu sadece desteklenmeyen sistemde, özelikle Nvidia için bir macOS Monterey deneyimi. En fazla macOS High Sierra destekleyen bir sistemden performans beklemek haksızlık olur.
Sadece kozmetik olarak mı yamalanıyor? O zaman hiçbir değeri yok. Sadece görüntüden ibaret...

GP206 GTX 950 Big Sur ile çalışıyor. Montereyde ise verbose ekranından sonra siyah ekran olarak kalıyor.
Test edenlere ekleyebilirsin beni de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…