Monterey vs Big Sur

Aykut551

Picopat
Daha fazla  
RAM
12 gb
SSD veya HDD modeli
222 GB Windows + 223 GB Depo(Mac os için)
Ekran kartı
GT 740
Anakart
MSİ MS-7817
İşlemci
İ5 4590
Yani Ventura istemiyorum kötü gönürüyor sistem hangisini destekler acaba ona göre indireceğim.

Yani Ventura istemiyorum kötü gönürüyor sistem hangisini destekler acaba ona göre indireceğim.

Eğer GT 740 ekran kartınız GK107 varyantı ise Big Sur kurulabilir. AİDA64 üzerinden kontrol edebilir misiniz?

1706553968238.png

O zaman Big Sur indirmeye başlıyorum.

Tamamdır, ekran kartınızı kullanmak istiyorsanız Big Sur kurabilirsiniz.

Arada oyun oynarım o yüzden Big Sur teşekkür ederim artık Big Sur'da sıkıntı çıkarsa sizi etiketlerim😃

Bir de bir sorum olacak imajlar her sitede aynı mıdır osxinfodan indirmek istiyorum MD5 check yapabilmek için.

Arada oyun oynarım o yüzden Big Sur teşekkür ederim artık Big Sur'da sıkıntı çıkarsa sizi etiketlerim😃

Eğer hata alırsanız @claus hocam müsait olduğunda yardımcı olur. Benim hatalar hakkında fazla bilgim yok.

Bir de bir sorum olacak imajlar her sitede aynı mıdır osxinfodan indirmek istiyorum MD5 check yapabilmek için.

Bizim imajımızı indirin başka forumların imajlarına destek vermiyoruz.

Son düzenleme:
Öncelikle Monterey kurulumunu önerirdim ben çünkü "Kepler Patcher" kullanılabilirdi sonraki sürümlerde kimi kullanıcılar görüntülerde Glitchlerden şikayetçi olsalarda Monterey'de stabil çalışıyor kendileri. Kullanımda artısı güncel Safari, güvenlik güncellemesi ve Odak Modlarına olan erişim olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı