macOS Catalina 10.15.6 Discord Bağlantı Sorunu

iambmys9

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Case: Xigmatek Venom X | MBO: Asus TUF B450-PRO GAMING | CPU: AMD Ryzen™ 5 3600X , @ 3.8GHz | CPU Cooler: Stock | RAM: Crucial 16GB (2x8GB) Ballistix Sport LT Gray DDR4 @ 3000MHz | GPU: ASUS RADEON™ RX 5700XT 8GB GDDR6 @ 1905 MHz 256-bit | PSU: XIGMATEK X-POWER 650W 80+ | SSD: Kingston 480GB HyperX Fury 3D | M.2 SSD : 1 WD 240GB Sata Green M.2 SSD | Display: AOC Q3279VWFD8 |
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Selam, yeni bir başlık açmamak için buradan bu konuyu horlatmak durumunda kaldım.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bunun için pek net bir çözüm yolu yok sanırım. Youtube üzerinde birkaç video izledim ancak sorun aynı şekilde devam ediyor.

Bir çözümü var mı bunun?

Selam, yeni bir başlık açmamak için buradan bu konuyu horlatmak durumunda kaldım.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bunun için pek net bir çözüm yolu yok sanırım. Youtube üzerinde birkaç video izledim ancak sorun aynı şekilde devam ediyor.

Bir çözümü var mı bunun?
Sorun Discord ile alakalı sanırsam. Ben bir çözümünü bulamadım. Bir komut ile Discord'u başlattığımda bu hatadan kurtulmuştum fakat her başlattığımda tekrar o komut ile başlatmam gerekiyordu. O komutu hatırlamıyorum fakat reddit üzerinde bir kullanıcı şu şekilde çözmüş.
  1. Dump Application Support files
  2. Restart Discord
  3. Go to User Settings -> Voice and Video ->Turn off Voice Activity / Turn on PTT
  4. On V&V, turn off all options.
  5. Turn on Voice Activity from PTT, Test Mic. Turn off Input Sensitivity, QoS, Advanced Voice Activity, and Diagnostics.
  6. Can now join Voice Channel

Yeni konular

Geri
Yukarı