macOS Catalina Final Sürümü Yayınlandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xxxcom

Kilopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Şu dakika itibarı ile macOS Catalina final sürüm yayınlanmıştır. Herkese hayırlı hackintosh'lar.

Ekran Resmi 2019-10-07 20.29.02.png

Sanal makinede güncellersem sorun çıkartır mı?

Arkadaşlar destek için konu açabilirsiniz. Saygılar.

Hazırlanıyor!..

Hayırlı olsun herkese:

Son düzenleme:
Konu dışı ama bu hackintosh nasıl bir işletim sistemidir ? tavsiye eder misiniz yani windowstan farklı ne gibi özellikleri var ?

Konu dışı ama bu hackintosh nasıl bir işletim sistemidir ? tavsiye eder misiniz yani windowstan farklı ne gibi özellikleri var ?
Bildiğin macOS lakin Apple olmayan cihazlara kurulabiliyor. Sisteminiz uyumlu ise kesinlikle öneririm zira kurduktan sonra windowsa hiç dönmedim. Eğer yok ben bir yandan oyunda oynarım macde oyun yok derseniz dual boot ile bir bilgisayara hem mac hem windows kurabilirsiniz.

Bildiğin macOS lakin Apple olmayan cihazlara kurulabiliyor. Sisteminiz uyumlu ise kesinlikle öneririm zira kurduktan sonra windowsa hiç dönmedim. Eğer yok ben bir yandan oyunda oynarım macde oyun yok derseniz dual boot ile bir bilgisayara hem mac hem windows kurabilirsiniz.
Bu işletim sisteminde oyun oynanmıyor mu ?

Ayrıca sistem uyumluluğu derken nasıl yani daha yeni sistem mi istiyor ?

Ayrıca sistem uyumluluğu derken nasıl yani daha yeni sistem mi istiyor ?
Mac cihazlara özel tasarlanan bir yazılım olduğu için her donanımı desteklemiyor. Donanımın yeni olması kaliteli olması ile ilgili bir durum değil yani. Biraz zahmetli bir iştir windows gibi kolay kurulmaz sıkıntılar çıkabilir kurulumda onları çözmen gerek teker teker. Zamanım var uğraşır beceriririm diyorsan forumda kurulum rehberlerine ve hangi donanımları desteklediğine ulaşabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı