macOS Catalina kurulumunda panic hatası

ank069906

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sistemim:
Monster Abra v16.6.5
CPU: i5 10200h.
GPU: GTX 1650 Ti.
Daha önce macOS Big Sur sürümünü kurmayı denedim sonra kaç gündür uğraşıyorum baktım olmuyor. Catalina sürümünü cihazıma kurmaya karar verdim ama bu sürümü kurmaya da kaç gün oldu daha uğraşıyorum ve yüklediğim görseldeki hatayı alıyorum. Bu hatanın çözümü nedir? Config dosyasıyla alakalıysa buraya yükleyeceğim EFI dosyamdan düzenleyip geri bana gönderme şansınız var mı? Cidden artık yıldım her sürümde bir hatayı çözüyorum ama hep farklı hata çıkıyor.
EFI dosyam(Config dosyam da içinde mevcut): EFI - Google Drive
Şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• hata.jpeg
    hata.jpeg
    192,5 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Comet Lake olan Config dosyasını seçtiğinize emin olun. Monterey'i de deneyebilirsiniz.

Hocam zaten Comet Lake'yi seçtim. Bir de sanity checkerla kontrol edip düzenledim Config dosyamı. Smbıos'u da benim bilgisayarıma uygun olacak şekilde değiştirdim gensmbıos uygulamasından verileri alarak ama böyle hata veriyor. Rica etsem Config dosyamı ve EFI dosyamı indirip kontrol eder misiniz? Anlıyorsanız tabii :) teşekkür ederim.

Bende de Big Sur olmamıştı. Monterey indiriyorum deneyeceğim. Zaten Hackintosh devamlı kullanacağım bir işletim sistemi olmayacak. Beta olması pekte önemli değil. Etiketlediğim arkadaş anlıyor görürse yardımcı olur size.

Bende de Big Sur olmamıştı. Monterey indiriyorum deneyeceğim. Zaten Hackintosh devamlı kullanacağım bir işletim sistemi olmayacak. Beta olması pekte önemli değil. Etiketlediğim arkadaş anlıyor görürse yardımcı olur size.
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
Hocam sizin bilgisayarınız ve özellikleri nedir ? Monterey'i başarılı olarak kurarsanız iletişime geçmek için soruyorum .

Bilgisayar özelliklerimi sordunuz, ondan dedim. Monterey bende çalışmadı.

Birde USB 2.0 portu varsa onda dener misiniz? Yoksa USB çoklayıcı ile deneyebilirsiniz. Bende bu yüzden yapamıyorum hepsi USB 3.0.

Yeni konular

Geri
Yukarı