macOS dahili PDF uygulamasındaki (önizleme) çizim denetimi nasıl kapatılır?

• Konuyu başlatan REV
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 864

REV

Decapat
Herkese merhaba, macOS işletim sisteminde sistemin varsayılan PDF uygulaması olan "önizleme"yi kullanıyorum fakat bir sorunum var. Belgeye işaretleme yapacağım zaman, örneğin yamuk bir işaret koyacağım fakat sistem otomatik düzeltmeyi açıp onu a işareti yapıyor. Bu otomatik çizim düzeltme işlemini kapatmak istiyorum. Nasıl kapatabilirim? Bilgisi olanlar yardım edebilirse çok sevinirim.

Ekran Resmi 2021-04-03 12.56.04.png

Herkese merhaba, macOS işletim sisteminde sistemin varsayılan PDF uygulaması olan "önizleme"yi kullanıyorum fakat bir sorunum var. Belgeye işaretleme yapacağım zaman, örneğin yamuk bir işaret koyacağım fakat sistem otomatik düzeltmeyi açıp onu a işareti yapıyor. Bu otomatik çizim düzeltme işlemini kapatmak istiyorum. Nasıl kapatabilirim? Bilgisi olanlar yardım edebilirse çok sevinirim.

Ekran Resmi 2021-04-03 12.56.04.png

Apple sitesinden destek ile iletişime geçtim maalesef bunu kapatmanın bir yolu yokmuş. Apple sitesinden geri bildirim gönderdim yardımlarınız için teşekkürler. Ama yine de bunu kapatmanın bir yolunu bulursanız haber ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı