macOS finder ve iCloud dosya kopyalama problemi

Tabiki ekte paylaşıyorum

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-10-20 21.28.51.png
    Ekran Resmi 2023-10-20 21.28.51.png
    95,1 KB · Görüntüleme: 16
  • Ekran Resmi 2023-10-20 21.29.12.png
    Ekran Resmi 2023-10-20 21.29.12.png
    66,3 KB · Görüntüleme: 20
Maalesef hocam olmadı, telefondanda files girdim basılı tutup indire bastım bekliyor yazıyor kalıyor öyle dosya boyutu yüksek değil ama binlerce yazılım dosyası oluşuyor belki ondan bilmiyorum ama son durum böyle. Hiç bir ilerleme de olmuyor bu kısımda.
Bu arada ihtiyacım olan dosyalar masaüstünde, acaba icloud masaüstünü kapatınca bu dosyalar otomatik siliniyor mu?

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-10-20 21.45.32.png
    Ekran Resmi 2023-10-20 21.45.32.png
    69,8 KB · Görüntüleme: 16
Maalesef hocam olmadı, telefondanda files girdim basılı tutup indire bastım bekliyor yazıyor kalıyor öyle dosya boyutu yüksek değil ama binlerce yazılım dosyası oluşuyor belki ondan bilmiyorum ama son durum böyle. Hiç bir ilerleme de olmuyor bu kısımda.
Bu arada ihtiyacım olan dosyalar masaüstünde, acaba icloud masaüstünü kapatınca bu dosyalar otomatik siliniyor mu?
iCloud'da kalır, diye biliyorum.

Çok ilginç gerçekten ya resmen dosyalarımıza el konmuş gibi kendi masaüstümdeki bir tane klasöre bile ulaşamıyorum. Acaba sabaha kadar açık bıraksam kendi kendine ne yapıyorsa yapsa mı desek anlamadım ki :(
Apple teknik servisi ile görüşmenizi öneririm. Sistemsel bir hata olduysa tek onlar düzeltebilir.

Apple teknik servisi ile görüşmenizi öneririm. Sistemsel bir hata olduysa tek onlar düzeltebilir.
Hocam az önce tar -czvf komutuyla projects klasöründen bir klasörü downloads klasörüne çektim zip olarak ve yanılmıyorsam tam anlamıyla geldi şuan başka bir klasör için daha deniyorum

Hocam az önce tar -czvf komutuyla projects klasöründen bir klasörü downloads klasörüne çektim ZIP olarak ve yanılmıyorsam tam anlamıyla geldi şu an başka bir klasör için daha deniyorum

Tamamdır, bu şekilde dosyalarınızı alın ve Masaüstü ve Belgeler klasörü için iCloud yedeklemesini kapatın.

Tamamdır, bu şekilde dosyalarınızı alın ve masaüstü ve belgeler klasörü için iCloud yedeklemesini kapatın.

Çok teşekkürler dediğiniz gibi dosyaları alıp hemen kapatacağım masaüstü için çok sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı