macOS HD 2500 ekran kartı tanıtma

HarleyQuinn

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Hackintosh hakkında çok fazla konu inceledim. Neredeyse bütün Mac sistemlerini denedim. Mountain Lion ve sonraki sistemlerin hepsini denedim. Fakat elimde bulunan Dell Optiplex 3010 bilgisayarımın bir türlü ekran kartını tanıtmayı beceremedim. Bilgisayar HD kablo ile TV'ye bağlı kullanıyorum. Sistemde ne HD'den ses alabiliyorum ne de ekran kartımı tanıyor. Ekran kartı bilgilerini aşağıda paylaştım. Bu konuda yardım edebilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür etmek isterim. Bilgisayarımın donanımını aşağıda belirttim.

İşlemci : Intel Core i3-3240 3.40Ghz, 3MB Cache Işlemci
Ekran Kartı : Tümleşik Paylaşımlı Intel HD Graphics (Vendor ID:8086 Device ID:1052 Rev.9 )

Yanlış bilgilendirme
Tavsiyem bu tar işlerle hiç uğraşmaman, bu işletim sistemi "yasal olarak" sadece Mac bilgisayarlar içindir, git, başka işletim sistem kur.

OS X, HD 2500 desteklemiyor. Sistem bu Grafik ile boot eder ancak Grafik hızlandrma ve tam performanslı çalışmaz.

Linkteki imaj dosyasını denediğimde bu hata ile karşılaşmaktayım. Kurulumu gerçekleştiremiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Dosya Ekleri

• WP_20160918_16_20_23_Pro.jpg
    WP_20160918_16_20_23_Pro.jpg
    689,2 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleme:
USB/ EFI / CLOVER / Kexts/ Others içinden FakeSMC ve NullCpuPowerManagement dışındaki kextleri yedeklerini aldıktan sonra silip dene.
Ancak yine söylüyorum ümitlenme.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı