Hackintosh Ventura ekran kartı tanıtma

Dosya Ekleri

• IMG_2930.jpeg
    IMG_2930.jpeg
    260,6 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_2931.jpeg
    IMG_2931.jpeg
    113,1 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
@lieanddippydeath reis macOS Sonoma 14.1 güncellemesi gelmiş sence güncellersem sorun olur mu?

Çok önemli değil lakin işlemci isminiz gözükmüyor. İsterseniz elle ekleyebiliriz.

EFI kapak fotoğrafını ben de seviyorum. Özellikle ekledim. :D
Elle eklesek güzel olur bu macOS'te ss nasıl alıyoruz lazım olurda ?

@lieanddippydeath reis macOS Sonoma 14.1 güncellemesi gelmiş sence güncellersem sorun olur mu?

Elle eklesek güzel olur bu macOS'te ss nasıl alıyoruz lazım olurda ?
Güncelleme konusunda SMBIOS, OpenCore değişikliği yapmamız gerekmiyor zira son sürümü kullanıyoruz. Bu bağlamda App Store üzerinden güncelleme yapılırsa sorun olmaması gerekiyor lakin emin değilim.

Ben ekran görüntüsünü "Ekran Resmi" aracı ile alıyorum.

Güncelleme konusunda SMBIOS, OpenCore değişikliği yapmamız gerekmiyor zira son sürümü kullanıyoruz. Bu bağlamda App Store üzerinden güncelleme yapılırsa sorun olmaması gerekiyor lakin emin değilim.

Ben ekran görüntüsünü "Ekran Resmi" aracı ile alıyorum.
Anladım teşekkürler işlemci adını nasıl ekleyeceğim onada yardım edersen sevinirim ama vaktin yoksa hiç darlamıyayım reis.

Öncelikle buradaki bağlantıdan .zip dosyasını indir. Sonrasında ise masaüstüne çıkar.

Orada ".command" ile başlayan dosya olacak. Ona tıklayın lakin açılmayacak. Sistem ayarlarından "Gizlilik ve Güvenlik" sekmesine gelin. Aşağıda "CPU-Name.command engellendi" yazacak. "Yine de Aç" deyin.

Açılan ekranda "1" yazın. Ardından .config dosyasını seçmenizi isteyecek. EFI klasörünüzden OC klasörüne girip config dosyasını terminal ekranına sürükleyin. Sonrasında ise "Ryzen 3 2200G" yazın. Son olarak "Q" yazıp, sistemi yeniden başlatın.

Geri
Yukarı