Çözüldü macOS High Sierra Kurulumda donma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ahmet bnc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Dün itibariyle başladığım High Sierra kurulumunu henüz tamamlayamadım, gerekli BIOS ayarlarını yaptıktan sonra Kemal hocamın paylaştığı High sierra imajını flash bellekten başlattım. İlk başta end random seed hatası verince AMD'den config dosyasını config.plist olarak değiştirdim ve OsxAptioFixDrv-64 dosyasını da değiştirdim. End random seed hatasını geçti, fakat bu seferde aşağıdaki kısımda takılıp kalıyor.

401563

OsxAptioFixDrv-64 dosyasını OsxAptioFix3Drv-64 dosyası ile değiştirdiğimde ise aşağıdaki yerde takılıyor.

401567

Sistem:

• Gigabyte AB350M-Gaming 3
  • AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
  • Zotac GTX 1060 6 GB

Desteklerinizi bekliyorum.
BIOS'tan gerekli düzenlemeleri yaptım kurulum gerçekleşti fakat High Sierra 10.13.6 17G66 sürümüne GTX 1060 ekran kartımı tanıtamıyorum 17G66 sürümüne uygun Nvidia Web driver bulamadım. Bunu nasıl çözebilirim ?
IMG_5973.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı