Çözüldü MacOS High Sierra Ralink için Wi-Fi kexti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Heartsbane

Hectopat
Merhaba,
Bu Wi-Fi kartına uygun kext'i nereden yükleyebilirim? Uyumlu mu?
15780757879292831107633752606827.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Wireless utility kurdum ve Wi-Fi adaptörünün ışığının yandıgını fark ettim, uyumlu oldugunu anladım ve yeniden baslatıp kullanmaya basladım.
Not: Adaptörün ne markasını ne de modelini biliyorum. Ayarlarda bu ad ile gözüküyor; 802.11n WLAN.
Kurulum bitti mi yoksa fotoğraftaki gibi bekletiyor mu hâlâ? Adaptörü takın. Attığınız fotoğraftaki bilgiye göre bunu tavsiye ettim şimdi de takılı olmadığını ve Realtek olduğunu bildiğiniz kart var diyorsunuz.
Galiba başlık biraz az açıklamış kusuruma bakmayın. Kapadim kartı takip bir daha açtım aynı yerde bekliyorum henüz bir şey olmadı.

Kurulum bitti mi yoksa fotoğraftaki gibi bekletiyor mu hâlâ? Adaptörü takın. Attığınız fotoğraftaki bilgiye göre bunu tavsiye ettim şimdi de takılı olmadığını ve Realtek olduğunu bildiğiniz kart var diyorsunuz.
Attığım resim Wi-Fi ile ilgili bulabildigim tek bilgi var ve bilgisayarın kendi içinde bulunan bir şey sanırsam çünkü ona bakarken herhangi bir kart takılı değildi.

Wireless utility kurdum ve Wi-Fi adaptörünün ışığının yandıgını fark ettim, uyumlu oldugunu anladım ve yeniden baslatıp kullanmaya basladım.
Not: Adaptörün ne markasını ne de modelini biliyorum. Ayarlarda bu ad ile gözüküyor; 802.11n WLAN.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı