macOS için yazılım ve ayar önerileri

SELİM ACAR

Decapat
Daha fazla  
Merhaba M1 işlemcili bir MacBook kullanıyorum.
Merak ettiğim nokta şu ben Windows cihaz kullanırken birçok 3. parti yazılım kullanıyordum.
Bunlar antivirüs için olabilir veya farklı konularda bilgisayarı kullanırken rahatlamamız için MacBook bilgisayarlarda da bu şekilde önerebileceğiniz 3. parti yazılımlar var mıdır?
Aynı şekilde bilgisayarın ayarlarını yaparken performans konusunda bilgisayarın ömrünü uzatacak ayarlar biliyor musunuz tavsiyeleriniz nelerdir?
Şimdiden teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda macOS için çokça eklenti mevcut işinize yarayanı kullanabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videoda macOS için çokça eklenti mevcut işinize yarayanı kullanabilirsiniz.

Bu adam daha çok yazılım geliştirme için belli eklentileri istiyor anladığım kadarıyla benim öyle bir derdim yok.

Bu adam daha çok yazılım geliştirme için belli eklentileri istiyor anladığım kadarıyla benim öyle bir derdim yok.

Hem yazılım hem de Windows'dan alışılan kısayollar gibi.

Merhaba M1 işlemcili bir MacBook kullanıyorum.
Merak ettiğim nokta şu ben Windows cihaz kullanırken birçok 3. parti yazılım kullanıyordum.
Bunlar antivirüs için olabilir veya farklı konularda bilgisayarı kullanırken rahatlamamız için MacBook bilgisayarlarda da bu şekilde önerebileceğiniz 3. parti yazılımlar var mıdır?
Aynı şekilde bilgisayarın ayarlarını yaparken performans konusunda bilgisayarın ömrünü uzatacak ayarlar biliyor musunuz tavsiyeleriniz nelerdir?
Şimdiden teşekkür ederim.
APP Cleaner,ESET IS,VLC Media Player,Magnet,Brave.

Buna da bakabilirsiniz.

genelde macler için virüs programı olarak mcafee kullanılıyor onun dışında dosya vb şeyleri açmak için unarchiver var onu kullanabilirsin en çok kullandığım uygulama cleanmymac kesinlikle ona da bir bakmanı öneririm

@SELİM ACAR
Torrent indirmeler için Transmission öneririm, başka programlar da denedim; en iyisi bu bence.

VLC medya oynatmak için işinizi her türlü görür.

Uygulamaları kalıntısız silmek için bu program işinizi görür.

App Store'dan da The Unarchiver öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı