macOS Intel UHD 630 Görüntü Sorunu

Mr James Watson

Kilopat
Yer
Aberdeen, WA
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Herkese merhaba.

Bilgisayarıma macOS Mojave kurmaya çalıştım ama kurulumda bilgisayarım hep dondu ve resetledi kendisini bu yüzden macOS High Sierra kurdum. Sistemim Intel + Nvidia olduğu için de Intel UHD Graphics 630 kullanmam gerekiyordu. Bende rehberdeki gibi yaptım:

Soruna gelecek olursak şu an macOS High Sierra'da Chrome'dan yazıyorum ve ekran habire kayıyor, sanki eski ve bozulmuş bir VHS tape gibi ekranda çok rahatsız edici bir glitching söz konusu. Ben macde Photoshop, After Effects ve Microsoft Office kullanmak istiyorum ve bu sorun yüzünden kullanamıyorum. Tonymacx86, insanelymac ve youtube'da hep nVidia GPU'lar için çözüm var ve sanırım böyle bir sorunun olmaması gerekiyor. Config Dosyam'ı incelerseniz ve nerde hata yaptığımı söylerseniz sevinirim.

Bilgisayarımın özellikleri:
  • Intel Core i7 8750H 2.2GHz
  • 16 GB Memory
  • NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
  • Intel UHD Graphics 630
  • Intel Wireless Bluetooth
  • Realtek Ethernet
  • Realtek Audio
Bu arada bu makalede benzer bir sorun var ve çözülmüş. Aynı şeyi bende denedim ama sorun bende devam ediyor. En sonki PC'ye Mojave kurulum rehberinde de Nvidia + Intel bir sistemdi sanırım ve aynı UHD 630 Graphics kullanıldı ve süperdi ve böyle bir sorun yoktu. Fakat bende ekran sanki yırtılıyor. Bu Windows kullanırken/ macOS masa üstünde olmuyor. Ne zaman herhangi bir Web Browser'a ya da Clover Configurator dışında bir programa girersem, o zaman başlıyor.

Şimdiden yardımlarınız için tekrar tekrar teşekkür ederim. İyi günler.
Screen Shot 2019-07-24 at 03.14.49.png

Screen Shot 2019-07-24 at 03.39.50.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı