macOS işletim sisteminde hack işlemi yapılır mı?

Komedi ya, neymiş hacking uygulamaları DMG uzantılıymış.

Hacking işleri en iyi Linux dağıtımlarında yapılır. İstediğiniz dağıtımı kullanabilirsiniz fakat hacking yazılımları hazır gelsin istiyorsanız Kali Linux, Parrot Security OS veya Black Arch kullanabilirsiniz.

Siber güvenlik uzmanları niye GNU/Linux yerine macOS kullanmıyorlar, madem ki macOS bu konuda daha iyi?

Komedi ya, neymiş hacking uygulamaları DMG uzantılıymış.

Hacking işleri en iyi Linux dağıtımlarında yapılır. İstediğiniz dağıtımı kullanabilirsiniz fakat hacking yazılımları hazır gelsin istiyorsanız Kali Linux, Parrot Security OS veya Black Arch kullanabilirsiniz.

Siber güvenlik uzmanları niye macOS kullanmıyor peki, niye GNU/Linux kullanıyorlar?
Bilgilerimin yanlış olabileceğini söyledim ki günümüzde bir çok kişi Hackintosh vb. işletim sistemi kullanıyor tüm bu Macintosh güvenlik saçmalıklarından kurtulmak için...

Bilgilerimin yanlış olabileceğini söyledim ki günümüzde bir çok kişi Hackintosh vb. işletim sistemi kullanıyor tüm bu Macintosh güvenlik saçmalıklarından kurtulmak için...
Hackintosh güvenlik saçmalıklarından kurtulmak için değil, Mac olmayan bir cihaza macOS işletim sistemi kurabilmek için ortaya çıkmıştır.

Hackintosh güvenlik saçmalıklarından kurtulmak için değil, Mac olmayan bir cihaza macOS işletim sistemi kurabilmek için ortaya çıkmıştır.
Zaten vb. dememin nedeni o yüzdendi yoksa Hackintoshun Windows'u bir Mac gibi kullanmak için çıkarılıp geliştirilen bir işletim sistemi olduğunu biliyorum :(

Birçok hack uygulaması .dmg uzantısında gelişiyor desem yeterli olur mu :D
Yanlış, DMG uzantılı dosyalar sanal disk bölümü oluşturmak için, hack ile ne alakası var. @Kerem00 haklı.
Bi' kere macOS üzerinedeki uygulamalar .APP uzantılıdır.
Hackintosh, orijinal macOS'nın kopyası kernele sahip dolayısıyla bu belirttiğiniz bilgide yanlış.

Yeni konular

Geri
Yukarı