macOS Kurulum Ekranı Hatası

pala74

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar masaüstü bir bilgisayara macOS kurulumu için 2 gündür uğraşıyorum, indirdiğim imajları transmac ile yazdırdım daha sonra kılavuzda olan BIOS ayarlarının bende görünenlerini yaptım ve kuruluma geçtim fakat bundan ileri gidemedim. Boot menüsünden USB belleği seçiyorum siyah ekran geliyor "_" yanıp sönüyor sonra 6 rakamı çıkıyor ve donup kalıyor. USB belleği başka bir portalara taktım olmadı farklı macOS sürümleri ile denim olmadı Win32 Disk Imager ile denedim olmadı acaba nerede hata yapıyorum ya da sistemim macOS için uygun mu değil yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem bilgisi

Anakart: ASUS P7H55-M/USB3.
İşlemci: Intel Core i5 760 2.8GHz.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 710 2 GB.
RAM: Kingston HyperX Fury Blue 8 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 760'a uygun bir SMBIOS girip dener misin?

İlgili konu:

İlgili konudaki işlemi Windows'da yapmanı sağlayan site:

i5 760'a uygun bir SMBIOS girip dener misin?

İlgili konu:

İlgili konudaki işlemi Windows'da yapmanı sağlayan site:

i5 760'a en uygun SMBIOS iMac11,3 denedim ama maalesef sonuç değişmedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BIOS sürümün nedir?
BIOS sürümü 1105 hocam şuan bilgisayarı formatladım BIOS pilini çıkarttıp yeniden taktım ayarlarını yapıp tekrar denedim artık takılı kalmıyor ama boot etmiyor Windows'a devam etiyor ve mavi ekran hatası veriyor BIOS ayarlarını sıfirlayınca düzeliyor.
Sorunu çözüldü hocam nasıl oldu anlamadım ama Clover Boot menü geldi en son yaptığım işlem BIOS pilini çıkartıp 10 dakika beklettim.
Sorunu çözüldü hocam nasıl oldu anlamadım ama Clover Boot Menü geldi en son yaptıgım işlem BIOS pilini çıkartıp 10 dakika beklettim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı