macOS kurulumu yeniden başlıyor

asd674

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Elbistan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Excalibur g770 İ7 9750H GTX 1050 16 gb ram 500 gb 970 evo plus 1tb toshiba hdwl110
Meslek
Öğrenci
Kurulum 12 dakika kaldı dedikten 3 dakika sonra yeniden başlıyor ve kurulum başa dönüyor.

Kurulum 12 dakika kaldı dedikten 3 dakika sonra yeniden başlıyor ve kurulum başa dönüyor.
Normal. Yeniden başlayınca sistemi USB uzerinden başlatın ve macOS Installer (Zaten on tanımlı olarak gelir) seçin. Bu yeniden başlatmalar 2-3 kez olacak, hepsinde aynı şeyi yapın.

Normal. Yeniden başlayınca sistemi USB uzerinden başlatın ve macOS ınstaller (zaten on tanımlı olarak gelir) seçin. Bu yeniden başlatmalar 2-3 kez olacak, hepsinde aynı şeyi yapın.

İşte öyle bir seçenek gelmiyor. Normal bir şekilde kurulum yeniden başlıyor.

Yeniden başlarken sisteminizin boot menü tuşuna birkaç kez basın. Belleğinizi seçin, OC menüsünden seçin.

Zaten öyle yapıyorum OpenCore menüsünde kuruluma yeni başlıyormuşum gibi görünüyor.

İki tane seçenek var orada. Doğruyu seçtiğinizde emin misiniz?
Birisi USB bellek (onda da macOS ınstaller gibi bir şey yazar), birisi kurulumu devam ettiren seçenek.

Kurulumu yapıyorum 12 dakika kaldı diyor. Yeniden başlıyor. USB'den boot ediyorum. Karşıma iki seçenek çıkıyor Windows install macOS Monterey. İnstall macOS Monterey'i seçip ilerlediğimde kurulum baştan başlıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS ayarlarınızı kontrol edin. Ardından işlemciniz ile uyumlu olan plist dosyasının adını config yapın:

Gerekli kextleri, donanımınıza bağlı olarak bulun ve indirin. Kextleri, OC/Kexts'e attıktan sonra config'e işlemek için:

Geri
Yukarı