macOS kurulumunda HDD görünmüyor

Yama gerekir ama denediğin imajda büyük olasıkla yok. Ayrıca o sisteme Catalina denemelisin.

Peki hocam o zaman Kemal Hocamın Catalina kurulum imajını ve kurulum videosunu izleyerek takip etsem olur mu onda da? Bir de kurduktan sonra ekran kartı sorununu nasıl halledebilirim hocam?
macOs Mojave için şöyle bir şey gördüm internette;
Adsız.png

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yahu güzel dostum ben sana diyorum ki Catalina'nın altındaki sürümlerde ekran kartın desteklenmeyecektir. Sen ısrarla Catalina'nın altındaki sürümleri söylüyorsun veya Mojave hakkında konuşuyorsun. Yardımcı olmaya çalışıyoruz ama resmen dalga geçiyorsun.

Yahu güzel dostum ben sana diyorum ki Catalina'nın altındaki sürümlerde ekran kartın desteklenmeyecektir. Sen ısrarla Catalina'nın altındaki sürümleri söylüyorsun veya Mojave hakkında konuşuyorsun. Yardımcı olmaya çalışıyoruz ama resmen dalga geçiyorsun.
Çok özür diliyorum hocam. Ben sadece ekran kartımla ve işlemcimle uyumlu hangi mac sürümü var ve hangi imaj dosyası onu anlamaya çalışıyordum.

Son düzenleme:
Dostum sana onu anlatmaya çalışıyorum son 5 mesajımdan beri. O sisteme Catalina gider diyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı