macOS mi, Windows mu?

Teşekkür ederim. Param olsa kullanırdım o konuda şüphe etme.
Çok haklısınız hocam. Hackintosh bu kadar zahmetli olmasa aslında mac'e de ihtiyaç yok ama Apple maalesef sadece kendi cihazlarında sınırlı kalmasını istiyor. Ah ah düşünsenize neredeyse tüm ekran kartı, işlemci vb. donanımların native macOS desteği olduğunu.

Düşünsenize neredeyse tüm ekran kartı, işlemci vb. donanımların native macOS desteği olduğunu.
iu

İş vb. şeyler için macOS, oyun vb. şeyler için ise Windows her zaman ama benim işim olup oyun oynamasam bile yine Windows kullanırım.

Herkesin kullanım amaçları farklı olabilir. Ve herkes istediğini sever, buna karşı değiliz.
Ben Mac için kötü demiyorken adam gelip öyle bir hizmete "çöp" yazmak ne ona, ne foruma, ne de başkasına bir şey katıyor ama ortamı çöpe çeviriyor orası bir gerçek ve hakikaten rahatsızlık verici ve paylaşımı zedeleyici oluyor.

Demek istediğim; ortadaki ürünün durumu değil, bir şeye cevap verirken az düşüp olgunlukla ve üslup ile cevap verilmesidir. Direkt çöp ne demek ya?
@Kerem.Arslan istediğin kadar kızgın ifade kullan kardeşim, farkındayım ama maalesef gerçekler acıdır :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı