Çözüldü MacOS Mojave Kurulumunda EndRandomSeed hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
@Recep Baltaş macOS rehberinizi takip ediyordum, slide=0 ile çözülen hatayı almadan doğrudan EndRandomSeed hatasını aldım, bendeki imaj sürücüsünü güncellediğiniz imaj olmasına rağmen dedim bir de kendim ekleyeyim OsxAptioFixDrv-64. EFI dosyasını, ama olmadı. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleme:
Kullandığınız config dosyasının ismini config.plist olarak düzenleyim bende bayaüı uğraştım end random send için güncel osxaptio dosyasını güncelleyim ayrıca configi ayarladım sorunsuz kurdum.

Son düzenleyen: Moderatör:
kullandığınız config dosyasının ismini config.plist olarak düzenleyim bendebaya uğraştım end random send için güncel osxaptio dosyasını güncelleyim ayrıca configi ayarladım sorunsuz kurdum
Güncel dosyayı nereden aldınız, söyleyebilir misiniz ?
Tuhaf bir şekilde hatayı geçtim, Kurdum fakat kurulumdan sonraki ilk bootta yine aynı hatayı alıyorum. Dosyam güncel, yardım bekliyorum.
Hallettim. Çok da güzel oldu. Acronis ile yedek de aldım ve şuan yedegi test ediyorum geri yükleyerek. macOS dünyasina girdim sanırım.

Sanurım sorun çözüldü. Çözüldüyse nasıl çözdüğünüzü belirtin.

Sorun yoktu sorunlar vardı. RandomSeed'i iki kez yeniden başlatmamla geçtim, problemi hala anlayamadım. Dosyayla ilgili değilmiş demek ki. Sonra ne hikmetse macOS kuruldu. Daha sonra sistem kurulumdan sonra tam açılıyordu ki bu sefer de karşıma Error loading cache 0x9 hatası çıktı, bu hatayı hala her yeniden başlatmada alıyorum ama iki kez daha yeniden başlatınca çözülüyor. Yine de bir çözümünü bulabilmek isterdim ama bulamadım. Siz söylemeseniz başarılı kurulum konusunda yazacaktım bunları ama olsun oraya da yazarım. Sürücülerde hiçbir sıkıntı olmadı, tıkır tıkır çalışıyor bilgisayar. Yalnız 5400 RPM bir harddiske kurulu, 970 EVO Plus SSD'ye geçip Windows 10 ile multiboot yaptığım zaman çok daha iyi olacak. Şimdiki Windows 10 120 GB bir SSD'de olduğundan ona karışmak istememiştim. Dediğim gibi tek problem şu an Error loading cache 0x9.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı