Çözüldü macOS Mojave Yüklerken Panic Apple Report Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Clover ekranında options > graphics injector bölümde olur.
Sorun devam ederse orijinal config dosyası ile deneyip ınject ıntel işaretle. Config dosyasının yedeğini almadıysan en baştan USB yazdır ve o şekilde dene.
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Şuan bu yazıyı macOS Mojave 10.14.5 yazıyorum, gerçekten mutluluk verici. Nasıl yaptığıma gelcek olursan her şey inject intel denmiş. Sizin verdiniz dosyada çalışıyor sitede güncel olan dosyada çalışıyor. Ben sitede olan 10.14.5 kulandım. Hp bilgisayarlarda yapılması gereken işlemleri söyleyeyim diğer okuyucularda faydalansın.

USB hazır ise F10 ile BIOS'a girin.
System Configuration sekmesinden Boot Options'a girin.
Legacy Support ayarını Enabled yapın. Secure Boot devre dışı kalır otomatik olarak.
BIOS ayarları bu kadardı kaydedip çıkın.
Laptop açılırken F9 tuşuna sürekli basın ve karşınıza Boot ekranı çıkacak.
Taktığınız belleği UEFI olarak seçin.
Clover ekranı gelince ayarları açın.
Ayarlarda config'i laptop ise Intel mobile seçin.
Daha sonrasın bir esc yaparak graphics injector kısmına gelip Inject Intel işaretleyin.
Esc yaparak 2 kez geri gelin ve belleğinizden boot edin.
Kurulum ekranı gelecek sonrasında ki işlemler rehberde anlatılan gibidir.

Biraz çaba ve deneyerek kolay bir kurulum olcaktır yardımınız için teşekkürler yeniden.
Sorularınız olursa aşağı yazmaktan çekinmeyin:) İyi günler Technopat okuyucuları...
USB / Efı / Clover içindeki config dosyasını sil.
Bunun içindeki HD 530 olan dosyanın ismini config olarak değiştirip aynı konuma atıp dene.
Bu arada burdaki config çalışmıyordu bilginize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı