Çözüldü macOS Mojave’de Adobe Programını Kuramıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

vomeroguz03

Hectopat
Merhaba arkadaslar. Bilgisayarima After Effects, Lightroom, Media Encoder, Photoshop programlarinin CC18 surumunu kurmaya calisiyorum. Fakat asagidaki resimde gorulen installa tikladigimda hicbir izin istemiyor. Acilmiyor. Yardim ederseniz cok sevinirim.

@blackandyellow
@claus
689BA854-3B7D-421B-8DC8-336D0A602F28.jpeg

Çözüm
Text halinde paylaşacağım kafanız karışmasın diye. ;)
Hocam yazdiginiz seyi sildiniz. Ben azda olsa gorebildim. Bu dediklerinizi kurduktan sonra yazmam gerekmez mi?
Terminalden yazdığınız zaman kurulumu gerçekleştirecektir kolay gelsin.
Hocam oncelikle birkac gundur yardimlarinizdan ve bilgi paylasiminizdan cok etkilendim ve cok tesekkur ederim. İslemcim Ryzen 5 1600x. Cozumunu soylerseniz cok sevinirim. Evimde internet yok. Su an yalnizca 1GB internetim kaldi.
Ne demek işinizi görüyorsa paylaşımlarım ne mutlu bana :)
Hocam yazdiginiz seyi sildiniz. Ben azda olsa gorebildim. Bu dediklerinizi kurduktan sonra yazmam gerekmez mi?
Hocam oncelikle birkac gundur yardimlarinizdan ve bilgi paylasiminizdan cok etkilendim ve cok tesekkur ederim. İslemcim Ryzen 5 1600x. Cozumunu soylerseniz cok sevinirim. Evimde internet yok. Su an yalnizca 1GB internetim kaldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Hocam verdiğiniz kodlar işime yaramadı. Aynı sorun devam ediyor. İlk attığınız linkleri tekrar atabilir misiniz?
Hocam verdiğiniz kodlar işime yaramadı. Aynı sorun devam ediyor. İlk attığınız linkleri tekrar atabilir misiniz?
Hocam linki buldum. Fakat oradaki Creative Cloud kurulmuyor.

Son düzenleme:
Bir kaç yanlış hatamdan dolayı Technopat Sosyalden bir gün uzaklaştırıldım. O yüzden yazamadım kusura bakmayın.
Hocam araştırmalarıma devam ediyorum şu an bir yöntem bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı