macOS monterey kurmak için i7-7700HQ sistem yeterli midir?

Hangi ayarı yaptınız da devam etti ki? Evet biraz uzun sürüyor bu satırlar.
Son durum nedir?

Config dosyasını masaüstü olanını seçtim. Bu satırlarda bekliyor ama yüklüyor sanırım Windows gibi değil bekliyorum.
Config dosyasını masaüstü olanını seçtim. Bu satırlarda bekliyor ama yüklüyor sanırım Windows gibi değil bekliyorum.
Sabaha kadar makina açık kaldı, aynı ekranda halen bekliyor

Son düzenleme:
Daha beklemeyin hocam. Bir de sizden bir önceki işlemci kod adlarını deneyin. Ya da bir sonraki.
Reset NVRAM yaptınız mı denerken?

NVRAM yapıyorum her defasında. Laptop yazanlar hiç ilerlemiyor. Masaüstü olanları Config yapıp deniyorum. Bir türlü olmuyor.

Dosya Ekleri

• PNG görüntüsü.png
    PNG görüntüsü.png
    141,3 KB · Görüntüleme: 19
Bence birde Monterey ile deneyin osxinfo sitesinden (Technopat'ta daha Release sürümü yok Beta sürümü var).

Kural 39: Technopat.net'te halihazırda bulunan içerikler için başka platformlara bağlantı verilemez.

Technopat'ta sadece Beta Monterey var.

Kural 30:
Microsoft OneDrive, Yandex Disk, DropBox veya Google Drive gibi Cloud servisleri dışında, Dosya.tc ve dosya.co gibi sitelere ya da virüs yayan dosya paylaşım sitelerine yüklenen içeriklerin bağlantısının paylaşılması ceza nedenidir. Bu güvenlik ve dosyaların kalıcılığı amacıyla konulmuş bir kuraldır.

osxinfo bir Cloud servisi değil ve bir dosya paylaşım sitesi de değil. Başka bununla ilgili kural göremiyorum.
Bunu da indirdim USB yazıyorum Kurulum sonrası dosyaları çıkıyor. @Yiğit Gençer @e.n.e.s

Geri
Yukarı