macOS parallels Windows 11 kurulumu

winxp2022

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Mac minime parallels uygulama ile Windows 11 kurdum. Free kısmını kullanıyorum. Saati geri yapınca sürem dolmuş olmuyor yani 15 gün hakkım bittikten sonra tarihi geriye alıyorum ve tekrar kullanıma açılıyor. Fakat bunu yaptığımın da Windows 11'deki Google saatiniz yanlış dediğinden sitelere giremiyorum. Bu sorunun bir çözümü var mıdır? Başka bir program ile Windows yükleme önerisinde de bulunabilirsiniz.

Dipnot: Mac minim M1 işlemcili ve Windows'u sadece yazılım için kullanacağım (YouTube gibi yerlerden eğitim alıp kodlama yapacağım. Mac ile bu işlemi yapmak istemiyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlamadım yazılım için MacBook içerisine Windows mu kullanacaksınız? Hangi programlama dili kullanacaksınız ki Windows'a ihtiyaç duyuyorsunuz

Anlamadım yazılım için MacBook içerisine Windows mu kullanacaksınız? Hangi programlama dili kullanacaksınız ki Windows'a ihtiyaç duyuyorsunuz.

Sadece Windows'un da olmasını istiyorum elimin altında, fakat parallels harici diğer araçlar Windows da donma ve kasmalar yaratıyor. Cihazım M1 işlemcili. Parallels açmadan önce saati geri alınca Free hakkım uzuyor ama Windows saatim de bozuluyor. Buna çözüm bulabilsek keşke.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı