macOS Sierra Asus P8B75-M-LX Ses Ve Ekran Kartı Driver Sorunu

TURGAY AŞUK

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. macOS Sierra kurulumu yaptım fakat ses kartını yükleyemedim. Yardımcı olur musunuz? Tabiiki ekran kartımı da kuramadım. Bu driver kurulumu için yardımlarınızı bekliyorum. Eğer kurulmazsa ne yapmam gerekiyor ?

Sistem özellikleri:
  • Intel Core İ5 3470
  • ASUS P8B75-M-LX
  • 16GB DDR3 1600 MHz
  • Asus GTX 650 Ti Boost 2GB GDDR5 192 bit
  • Kingston 120GB V300 Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 450MB / Yazma 450MB)
  • WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk
  • Power 450W
  • Sogutucu Thermaltake Nıc F3

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses driverinin macOS uyumlu olduğuna emin misiniz?
Anakartınızda VIA VT1708S 8-Kanal High Definition Audio CODEC ses yongası var sanırım.
VIA Drivers and Support Packages Download burada macOS seçince sahip olduğunuz ses yongasını göremiyorum. Mobil uyumlu hata da olabilir. Emin değilim.
macOS konularına genellikle @claus ve @maestra bakar.

Ses driverinin macOS uyumlu olduğuna emin misiniz?
Anakartınızda VIA VT1708S 8-Kanal High Definition Audio CODEC ses yongası var sanırım.
VIA Drivers and Support Packages Download burada macOS seçince sahip olduğunuz ses yongasını göremiyorum. Mobil uyumlu hata da olabilir. Emin değilim.
macOS konularına genellikle @claus ve @maestra bakar.
Ses VIA VT1708S 8 ama uyumlu olup olmadığını nasıl anlayacağım ? Bir de ekran kartı da uyumlumu emin degilim. Mac hiç kurmadım, PC'ye sierra kurdum, oda Windows'tan daha kolaymış. Özellestir olmadığı için next next gittim ve masaüstü geldi :)

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Asus GTX 650 Ti Boost 2GB GDDR5 192 bit fake id rakamlarına windows üzerinden aygıt yöneticisinden ulaşabilirsiniz.
Anlamadım Yani donanım kimligine mi bakim ona baksam bile nereye yazcam biraz tam acık anlatırmısınız ? nvidia web driver da kurdum bu arada ama ekran kartı 5m gösteriyor Resim Atıcam Birazdan

Öncelikler Teşekkür Ederim Yalnız Bunu Nereye Atıcam Neye Atıp Calıstırıcagım Aceba

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı