Çözüldü macOS Sierra boot loader siyah ekran sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Betin Bilkan

Hectopat
Daha fazla  
macOS Sierra RAW olarak yazdım ve boot ettim. Disk izlenmesi ekranından dışkı biçimlendirip işletim sistemini kurması için seçtim 16 dakika bekledikten sonra bilgisayar yeniden başladı ve cloverbootloader ekranı geldi. Buradan boot with macOSX Sierra'yı seçtim. Ekranda yazılar dökülmesi başladı. Sonra siyah ekranda takılı kaldı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, EFİ bölüntüsünde config dosyalarının içinde ki size uygun olan bir config dosyasını değiştirip dener misiniz acaba ?

11111.jpg 222222222.jpg
İkinci açılışı sabit diskinizden yaptınız değil mi? Bir de -x komutunu kullanmayı deneyebilirsiniz.
Evet sabit diskten yaptım -x komutunu nasıl kullanabilirim?

Bu ekrandan ortadakini seçiyorum. Sonra yazılar çıkıyor. Ve siyah ekranda kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@noman ayrı konu açarsan sevinirim. Konu içinde, konu açmayalım. Etiketlemeniz yeterli. Sizin de sorununuza çözüm bulabiliriz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı