Çözüldü macOS Sierra VoodooHDA sistem tercihleri denetim bölümü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aufuk1

Kilopat
Daha fazla  
VoodooHDA 2.9.0 kurdum Sierra 10.12.6 üzerine. Hp 4540s bilgisayarımda 'SRS premium sound' var, sesin daha kaliteli çıkması gerekiyor ama normal ses düzeyinden bir farkı yok kalite olarak. Ayrıca sistem tercihlerinden VoodooHDA bölümünü açtığımda daha önceden işaretleyip düzeyini ayarlamama rağmen; 'enhance stereo' seçeneğinin kendi kendine kapanmış olduğunu görüyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba. Ekte ekran resmi de ekliyorum.

Ekran Resmi 2017-11-08 19.01.51.png

Son düzenleyen: Moderatör:
SRSPremium Sound, Nahimic veya SonicFocus gibi ek destek yazılımlar, donanımsal değil yazılımsal olarak destek sağlıyor. Çeşitli sinyal işlemcilerini kullanarak (EQ, Comp, Maximizer) düzenleme sağlıyor. Ve Sistem Tercihlerinden yapacağız ayarlar sabit kalmıyor ne yazık ki, aynı sorunu bende yaşıyorum fakat bir çözümü yok.

Bilgiler için teşekkürler, daha önce boom ses programını kullanıyordum fakat Sierra üzerinde istenileni vermiyor malesef.

Boom 3D 2 v1.5 kurdum en son olarak, vodoohda ile birlikte yüksek ve güzel bir ses elde ettim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı