macOS Snow Leopard Lazım

Windows_XP

Hectopat
Yer
Türkiye
Merhaba, Bana acilen Hackintosh için RAW uzantılı macOS Snow Leopard gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.
Bu arada PC bu:
Intel Atom N455 1.67GHz
2 GB RAM
256MB ekran kartı
Edit: Desteği geçmişse sorun değil. Çalıştırsın yeter.

Son düzenleme:
macOS Snow Leopard'ı direkt saf olarak bulman zor gibi kardeşim bildiğim kadarı ile Snow Leopard sürümü paralı olarak satılıyor. N270 atom işlemci için bolca bir vakit ayırmıştım zamanında bootable CD'sini bulabilmek için. En sonunda iatkos S3 V2 torrent üzerinden bir şekilde bulmuş ve yüklemiştim LG X130 netbook bilgisayarıma. Kurulum yaklaşık 2 ila 3 saat arasında değişirken (tabii HDD'nin eski olması da etken) ekran kartı kextleri hiçbir şekilde yükleyememiştim ses ve Wi-Fi'de bir sıkıntı çıkmamıştı. Bilgisayarı kapatmak ve açmak eziyet gibiydi. Belki saf sürümde daha iyi sonuçlar çıkabilir ancak o sürümü bulabilirsen. Moralini bozmak istemem ama bu tip bilgisayarlar şu anki durumlarında fabrika çıkışlı işletim sistemini dahi atsan pek iş görecek seviyelere gelemiyor. Benim bilgisayar için de geçerli olabilir tabii ki bu durum. Sadece kendini yorup harcadığın zaman değmeme ihtimalini göze al diyebilirim en azından bu bilgisayarın bana öğrettiği bu oldu.

macOS Snow Leopard'ı direkt saf olarak bulman zor gibi kardeşim bildiğim kadarı ile Snow Leopard sürümü paralı olarak satılıyor. N270 atom işlemci için bolca bir vakit ayırmıştım zamanında bootable CD'sini bulabilmek için. En sonunda iatkos S3 V2 Torrent üzerinden bir şekilde bulmuş ve yüklemiştim LG X130 notebook bilgisayarıma. Kurulum yaklaşık 2 ila 3 saat arasında değişirken (tabii HDD'nin eski olması da etken) ekran kartı kextleri hiçbir şekilde yükleyememiştim ses ve Wi-Fi'de bir sıkıntı çıkmamıştı. Bilgisayarı kapatmak ve açmak eziyet gibiydi. Belki saf sürümde daha iyi sonuçlar çıkabilir ancak o sürümü bulabilirsen. Moralini bozmak istemem ama bu tip bilgisayarlar şu anki durumlarında fabrika çıkışlı işletim sistemini dahi atsan pek iş görecek seviyelere gelemiyor. Benim bilgisayar için de geçerli olabilir tabii ki bu durum. Sadece kendini yorup harcadığın zaman değmeme ihtimalini göze al diyebilirim en azından bu bilgisayarın bana öğrettiği bu oldu.

EFI olmadığı için olabilir mi?

Geri
Yukarı