macOS terminal komutları

Aşağıdaki dosyayı indir ve USB içine yazdır :)

Aşağıdaki dosyayı indir ve USB içine yazdır :)

Windows'a indirmeyeceğim MacOS'i MacBook Pro cihazım var konuyu anlamadan yönlendirme yapma :)

Sierra yerine Catalina veya Big Sur için aynı yöntem geçerli olmalı.

Dmg dosyasını bu sayfadan indirebilirsiniz sanırım.

Sierra yerine Catalina veya Big Sur için aynı yöntem geçerli olmalı.

Dmg dosyasına erişmem için App Store'ye erişmem gerekiyor Disk'in içerisi boş olduğu için App Store'ye erişimim yok.

dmg dosyasının içinde kurulum dosyası yok. Sierra ve eski sürümleri bu siteden indiriyorum.
Windows'a indirmeyeceğim MacOS'i MacBook Pro cihazım var konuyu anlamadan yönlendirme yapma :)
Windows'a dediğim dosyayı indir ve USB içine yazdır. Sonrasında aşağıdaki videoda 2.58'den sonra ne anlatılıyorsa onu yap :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Web üzerinden erişim yok mu? Bilmediğimden soruyorum.
Hayır yok.
Sen anlamadın.:)

Onu yazdırıp MacBook Pro'ya takıp USB'yi ondan boot edeceksin.

Transmac ile mi boot yazdırmalıyuım yoksa herhangi bir boot şeklinde mi yazdırıcam.
Dmg dosyasının içinde kurulum dosyası yok. Sierra ve eski sürümleri bu siteden indiriyorum.

Windows'a dediğim dosyayı indir ve USB içine yazdır. Sonrasında aşağıdaki videoda 2.58'den sonra ne anlatılıyorsa onu yap :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı hatayı tekrar aldım maalesef olmadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı