macOS ve Windows ses kaydı farkı

AcarCnr

Kilopat
Yer
Tashkent, Uzbekistan
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Arkadaşlar geçen hafta macOS Mojave 10.14.6 sürümünü başarı ile kurdum. Daha önce hiç Mac kullanmama rağmen bazı özellikleri çok hoşuma gitti fakat aklıma takılan bir konu var. İki işletim sisteminden de gitar ses kaydı alıyorum. İkisi de anakartın line-in girişinden bağlı. (Elektro akustik). Ama bariz bir şekilde Mac kaydı Windows performansından çok daha iyi. Windows ile kayıt alınca cızırtı sesleri geliyor ve bayağı geliyor, ses üzerinde oynama yaparak bunu kapatıyorum fakat Mac ile hem normal mikrofon ses kaydında hem de gitar kablosu ile kayıt alınca net berak ses elde ediyorum. Bunun sebebi nedir acaba? Aynı anakart aynı ekipman fakat kayıt performansı çok fazla. Kullandığım programlar Mac için Logic Pro X, Windows için cubase.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adamlar yazılım işini bitirmişler yalamış yutmuşlar, bende de 1TB 2.5 inch external disk var hic bir bilgisayar görmüyor işlem yapmıyor ne hikmetse Mac book Pro görüyor dosyalarımı onun sayesinde kurtardım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı