macOS vs Windows

Mavi ekranların durduk yere olmadığını, donanım bozukluğundan olduğunu ve aynı virüsler gibi fazla kullanıldığından Windows'ta fazla sorun varmış gibi gözüküyor. Yoksa oranlarda birbirine yakınlar, hatta Windows daha iyi...

Evet zaten o yüzden sadece Windows hata veriyor. Daha bir OC'den sonra bile çöp olan bir işletim sistemini kullanmam. Seni Microsoft fanboyu seni.

Mavi ekranların durduk yere olmadığını, donanım bozukluğundan olduğunu ve aynı virüsler gibi fazla kullanıldığından Windows'ta fazla sorun varmış gibi gözüküyor. Yoksa oranlarda birbirine yakınlar, hatta Windows daha iyi...

Sesli gelsen de küçük yaşlıyı göstersem. Ama bunu bile anlayamıyorsun.
Oran kişi sayısıyla çok az değişir. 100 kişinin 90 ı nın mavi ekran hatası alması oranıyla 10 un 9 unun mavi ekran hatası alması aynı şeydir. Bende diyorum ki: Çekirdek hatalarının oranı Windows Sistemlerde daha fazladır. Yani bunun kaç kişinin kullandığıyla alakası yok.

Bence macOS çok yavaş, Windows da hızlı diyemeyiz ama macOS kadar yavaş ve işlemsiz değil. 2 sekme açıyoruz çöküyor.

Haklısınız, iyi günler...
Hocam özür dilerim hakkınızı helal edin size demek istemedim. Kime gideceğini anladı zaten o kişi...
Senin gibi çöp zihniyete sahip beş para etmez bir insanla daha fazla laf dalaşı yapamam. İyi forumlar.
Daha Linux ile GNU/Linux farkını bilmiyorsun fakat senin o engin bilgilerinle bana neden macOS'un daha iyi olduğunu açıklayabilir misin? @MERT BATU bırak hocamız engin bilgileriyle açıklayacakmış bize.

Gayette var. Mesela X ülkesinin nüfusu 100 ve korona olan kişi 30 fakat y ülkesinin nüfusu 50 fakat korona olan kişi 15. keşke anlayabilseniz.

Daha fazla kullanılan şeyin sorunları daha çok görünür. Bahsettiğiniz iki ülkenin de oranları aynı olmasına rağmen. Stabilite olarak GNU/Linux daha iyi gibi, en azından kendi bilgisayarımda.

Geri
Yukarı